Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom miért akarja mindenáro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért akarja mindenáron kinyomkodni a pattanásaimat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon pattanásos, általában tiszta az arcbőröm, de menzeszkor (gondolom a hormonváltozás miatt) megjelenik itt-ott az arcomon.


Ilyenkor a párom állandóan megkérdezi kinyomhatja e. Múltkor már szinte könyörgött érte, hogy had nyomtassa ki. Másnak is van ilyen, aki szeret pattanásokat nyomkodni?! :D 21L



2018. dec. 12. 22:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beteg dolog, de én imádok pattanásokat kinyomni. Ne kárdezd miért :). Van ilyen. De ha téged ez zavar, mondd meg a párodnak.
2018. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én is kinyomkodom a pattanásaim, ha van. Az arcomon és a vállamon simán megy, de a hátamon néha bűvészmutatvány elérni őket. :D Nem azért, mert annyira szeretem ezt csinálni, hanem mert nem szép látvány a pattanásos bőr, meg néha fáj is, ha már nagyon feszít. De az még sose jutott eszembe, hogy akár a párom, akár más pattanásait kinyomjam.


Eddig azt tapasztaltam, hogy leginkább nők szeretik mások pattanásait kinyomkodni, néha tényleg könyörögnek, hogy légyszi, hadd nyomjam ki. :D Párszor belementem, mert miért ne, főleg ha olyan helyen van, hogy nem érem el. De egyik exem kicsit túlzásba vitte, állandóan akarta nyomkodni a hátamon, olyanokat is, amiket én nem is vennék észre, ez már azért túlzás volt, fájt is, nem is szerettem. Még egy dolog, amin meglepődtem nem is olyan régen. Gógymasszőröm (nő) kérdezés nélkül kinyomott 1-2 nagyobb pattanást a hátamon. Ügyesen csinálta, mintha kozmetikus csinálta volna, nem volt rossz, nem fájt, de azért meglepődtem rajta, mert nem számítottam rá. Szóval egyre inkább azt hiszem, hogy a nők ezt valamiért szeretik csinálni. :)


F

2019. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!