Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Töröljem magam innen vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Töröljem magam innen vagy ne?

Figyelt kérdés

Pro/kontra vélemények...


Életem nője, akit itt ismertem meg, kukázott, mert azt hitte, hazudok neki mindenben. Nincs kedvem élni sem.


2018. dec. 12. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Engem is kukázott egy "nő" innen, mert számon kértem, hogy hazudik nekem mindenben. Nem töröltem magam. Miért kéne ?

32/f

2018. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Felesleges törölni, elég, ha nem lépsz be. Ha később megint használni akarod az oldalt, nem kell majd újraregisztrálni.
2018. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Én örök foglya lettem a rendszernek, miután nem tudom a jelszót az email címhez, amivel regisztráltam. :D


Egyébként dexterclarke@gmail.hu az email címem. Ha kitaláljátok a jelszavam, tiétek a felhasználói accountom. :D

2018. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
passz..mi meg együtt álltunk le..pedig micsoda lány lehet..ez sem jobb
2018. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért talán nem kéne. Egyszerűen ne lépj fel.
2018. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fölösleges, mert az összes kérdés-válasz megmarad, amit valaha itt írtál. Szóval jó ez az eltűnés dolog, de csak egy illúzió, ami nem valós.


Szóval ne.


A csaj meg nem volt életed nője akkor.

2018. dec. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Ne töröld magad, hátha jön még egy "életed nője", aki nem hiszi azt, hogy hazudsz mindenben. Amúgy meg jó a társaság, miért fosztanád meg magad ettől a csodálatos élménytől, hogy a gyk-n lehetsz.
2018. dec. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ICH BIN DEXTER
2018. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!