Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testépítős férfiak, ti ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testépítős férfiak, ti ismerkednétek egy kövér lánnyal? Magyarázat alul (30/F)

Figyelt kérdés
Egyik haverom mondta, hogy miért nem repülök rá egy duci csajra, mert ő láthatóann oda van értem. Én azon a véleményen vagyok, hogy ilyen testtel ami nekem van, szebb és jó alakú nőkkel ismerkednék, hiszen egy nő adjon magára, ha én is. Haverom szerint bunkó voltam.

2018. dec. 12. 23:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen igazad van, én is ilyen vagyok. Agyamra mennek az izmos pasik, mert annyira torz a személyiségük és az önképük, ami szerintem már borzalmasan szánalmas. Plusz én valóban hányok az izmos-eres karoktól, azzal ki lehetne kergetni a világból. Egyszerűen undorodom a látványtól, nekem mindig is a hatalmas, legalább két méteres pasik jöttek be, akiknek nincs szükség arra, hogy napi több óra alatt pumpálja fel az izmát, mert anélkül is férfias és a személyisége is magával ragadó. Úgyhogy ja, jól tetted, hogy nem adod lejjebb az elvárásaidat.
2018. dec. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%

Totál igazad van.



#6 és 7 álszentek vagytok.


"De nincs jogod senkire se azt mondani, pusztán a külseje miatt, hogy te jobbat érdemelsz nála. Lehet, hogy a tested szebb sok embernél, de akiben ilyen gondolatok felmerülnek, aki a külső alapján dönt arról, hogy a másik ember mennyire szerethető, annak a lelke igencsak silány."


De azért ne legyen nálad alacsonyabb a férfi, ugye? :D hiszen nem attól függ, hogy szerethető, pusztán a magassága miatt.

2018. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Én ismerkednék molettebb lánnyal. Ha neked nem kell, passzold ide ;)

26/F

2018. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem vagy bunkó, hacsak ezt a lánynak nem mondtad (illetve ha elfogadod, hogy másnak attól még tetszhet, és nem is mutatod ki felé mondjuk azt, hogy gusztustalannak tartod, akkor sem vagy az...) A saját preferenciáid szerint keress magadnak párt, ne muszájból, mert a haverod azt mondta, vagy mert neki bejössz.
2018. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A lánynak konkrétan nem mondtam de szerintem elég egyértelmű volt a reakciómból! Egyszerűen nem vagyunk egy súlycsoportban, ezt neki is látnia kellett.
2018. dec. 14. 23:41
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
A humora vagy az intelligenciája is megfoghatna pl. a csajnak. Nem csak a külső dönt el mindent, ebben igaza van a haverodnak. Viszont azért add meg az esélyt magadnak ,hogy megismerd a csaj személyiségét is, ne itéld el elsőre csak azért, mert hogy te szeretsz sportolni, ő meg nem. :) Ha ismerkedés után is úgy érzed, hogy a "bottal se" kategória, akkor hagyjad. Mert nekem a megfogalmazásodból nem úgy jött le, hogy undorodsz tőle, csak ez a megszokott, hogy a testépitő pasik többsége testépitő csajokkal áll össze.
2018. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
A "nem vagyunk egy súlycsoportban" válaszból lejött, hogymennyire felszínes vagy!
2018. dec. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
21%

Nem felszínes hanem igaza van.

Nem èrtem mièrt fàj az igazsàg az embereknek,persze nincsenek egy súlycsoportban.

Gondoljuk el,a sràc igènyes,izmos,add magára,nyilvàn hozzà van szokva a szexi nőkhöz,plusz mivel igènyes önmagàra majd sötétben fog dugni a csajjal,mert a testètől hànyingere lesz?

Ez.olyan,hogy egy közmunkàs ne akarjon nettó 1,5M-os fizetèst nincsen azon a szinten,plusz egy junior fejlesztő ne akarjon Architect lenni.

Ugyanez itt is.

2018. dec. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
64%
Küldj képet privátban, had masztizzak egy jót :)
2018. dec. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
38%

Ha neked nem tetszenek a duci csajok, pont jól tetted, hogy nem hülyítetted.

Mondom nem éppen slank nőként.


Testépítéssel foglalkozó férfiként teljesen jogosan várod el, hogy a nő is sportoljon, nincs ezzel gond.

2018. dec. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!