Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdtetek már ki olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdtetek már ki olyan lánnyal/fiúval, akinek volt barátja/barátnője?

Figyelt kérdés
úgy, hogy tudtatok róla
2010. jún. 27. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ebben a cipőben járok most. :/ Tetszik egy srác nagyon, de van barátnője, már elég régóta. Szerintetek mit csináljak? Nekem kell az a pasi... és ha nem én csábítom el, akkor lehet, hogy valaki más fogja, nem?????? :/
2010. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyszer... nem éreztem bűntudatot, mivel többször is rákérdeztem biztosan ezt akarja-e, ő azt mondta igen. Én itt lezártam a témát! Ugyanakkor, amikor az én páromat szerette el tőlem egy másik csaj, akkor kb gyilkolni tudtam volna, szóval azóta nem teszek ilyet. Egy aljas, utolsó, szemétláda dolognak tartom, és mint tudjuk, egyszer az életben minden visszaüt!!!
2010. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Még soha nem volt senkim.
2010. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én tisztes asszony vagyok
2010. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
igen, sajnos. A legrosszabb pedig az, hogy utána nem fogsz tudni bízni a személyben, mert úgy vagy vele, hogy ha az előző barátjával is megtette, akkor veled is megcsinálhatja bármikor.
2010. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Babi néni mekkora egy álszent asszonyfajzat vagy!!!

Hát amikor velem voltál a szénában az mi volt?

Miska bá'

2010. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
még nekem sem volt barátnőm... 19/F
2010. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hát...igen.
2010. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Igen, sajnos. Abban reménykedtem, hogy úgyis otthagyja a barátnőjét. Ennek ellenére megcsalta velem, és utána csak annyit tudott mondani, hogy maradjanak köztünk a történtek. Remélem egyszer majd rájön a barátnője, hogy mekkora egy szeméttel van együtt évek óta. Soha nem tudnék ezek után megbízni benne.
2010. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utolsó, velem is ugyanez volt pár napja. csak neekm még annyit se mondott hogy maradjon köztünk, simán természetesnek vette azt az egy éjszakát azt cső
2010. jún. 27. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!