Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadhatnám el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadhatnám el, hogy sosem leszek vékony?

Figyelt kérdés

Már tiniként sem voltam törékeny, balerina alkat, mint a kamasz lányok többsége, most felnőttként pedig már tényleg nem.

Volt olyan időszak, hogy 10kg-val könnyebb voltam a jelenlegi súlyomnál, de akkor is volt mellem, jóval vastagabb volt a combom, mint a vádlim, volt fenekem, széles maradt a csípőm, miközben mindenütt kiálltak a csontjaim (könyök, medence).


Ilyesmi alkat vagyok:

[link]

[link]


(36-38 a méretem, tehát hivatalosan még nem plus size, de már nem vékony/normál)


És mindigis ilyen szerettem volna lenni:

[link]

[link]


Rendesen fáj lelkileg, amikor ismerős, velem egyidős lányok közlik, hogy nekik 30-32 a ruhaméretük, vagy amikor meghallom valakitől, aki tetszik, hogy neki a karcsú nők tetszenek....


2018. dec. 15. 12:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Pedig még tini vagy,kb. 12 éves.
2018. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ezt tanulni kell. Nem megy csak úgy.


Önmagadról alkotott véleményeden múlik a dolog, ami csak és kizárólag a gondolkodásmódodon múlik.


Önismereti könyveket ajánlom! Neten nézz utána cikkeknek, nézz utána, hogy mire lenne szükséged ahhoz, hogy megértsd azt, ami veled történik!


Emberek kategóriában is tudnak segíteni ilyen témában. Meg persze szakember lenne az igazi segítség, csak nem tudom mennyire van lehetőséged egy pszichológus megfizetni.


(Aztán persze vannak már mindenféle plasztikai, testmódosítási sebészeti eljárások. Te problémádon ezek jelenlegi állás szerint nem tudnak segíteni, mivel a csontjaidat nem lehet szűkebbre faragni még :/ Mellkicsinyítés létezik, bordakivétel. Ezek költségesek, heg marad utánuk, és hát a lengőborda sem véletlenül van ott, ahol... nagy az egészségügyi kockázat. Egyiket sem ajánlom. Mindenképp az önelfogadás felé, pszichológiai útra terelnélek!)

2018. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Menj picológushoz, mert olyanon problémázol, ami egyáltalán nem baj (ruhaméret? most komolyan??), s mivel amúgy sem tudsz rajta változtatni, csak nettó idő- és energiapazarlás. Rengeteg férfi van, akinek pont a te alkatod tetszik, ha az általad kinézetteknek nem, az simán csak pech, ez van.


Mondhatnám, hogy ez már a "jódolgodban azt sem tudod, min rinyálj"-kategória, de ha ez nálad tényleg egy rögeszme, az ugyanolyan betegség, mint egy nátha, csak mentálisan. Nem tehetsz róla, de tehetsz ellene. Bárkivel előfordulhat, ha meg elmész dokihoz, arról csak ő meg te tud, szóval még azon se kell agyalnod-, hogy ciki-e (nem az).

2018. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%
Én is ilyen alkat vagyok, a páromnak nagyon tetszem és nem is engedte hogy fogyjak. Mindig azt mondta hogy azt nézzem.hogy teljesen aranyos vagyok, szélesebb váll, de karcsú derék, kerek popsi. Végül neki köszönhetem hogy sikerült ezen túllendülnöm.
2018. dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Mit nem adnék érte, ha úgy néznék ki, mint az első és második képen látható nők. 174 cm vagyok és 28-as a ruha méretem. Csont és bőr, elől deszka, hátul léc.. Egy dekát sem tudok hízni(betegség miatt).
2018. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Te most panaszkodsz vagy dicsekedsz? Semmi bajod nincs, csomo ferfinak te vagy az idealja, de eloadod itt a szamkivetettet.
2018. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:

Hogy?

Egyszerűen:

Ha rájössz, hogy nem változtathatod meg azt, amilyennek születtél. Ha felfogod, akkor rájössz, hogy a valóságnak való ellenállásnak semmi értelme, és csak negativitást és frusztrációt szül benned, és nem visz előre az életben, hanem csak hátráltat. A te döntésed igazából. Ismerd fel, hogy az elfogadáson kívül nincs más út.

2018. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
29%

Te nagyon dogos vagy. A ferfiak tobbsegenel elonyt elvezel a sovanyakksl szemben. Azok a nok nem termekenyek,nem kepesek egy gyermek kihordasara az egeszsegi allapotuk miatt. Nem all jol rajtuk semmilyen ruha. Nem lehet megkulonboztetni oket egy fiutol.


Sportolj tobbet,az ad onbizalmat. De ne akarj lefogyni. Vigyazz a szexi idomaidra.


N/36

2018. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó! 160/50 vagyok, mellem alig, mégis nászúton terhes lettem, aztán amikor eldöntöttük, hogy jöhet a tesó, ismet terhes lettem egy aktusból, sőt szoptattam is mindkettőt a minimelleimmel. Ennyit (a nő létedre wtf?) az általad felvázolt marhaságról, nem értem miért kell ilyen sértően nyilatkozni egy másfajta testfelépítésű női csoportról.

Jah és még annyi, hogy bolondultak értem a férfiak, sőt még most is bolondulnának, holott 5 éve férjnél vagyok. A ferjemre pedig elég úgy néznem és áll a cerka...

Van akinek a vékony,van akinek a husi jön be, felesleges ezen problémázni, még a másik oldalt sértegetni.

2018. dec. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
a tobbiekkel ellentetben nem foglak nyalogatni: sportolj es dietazz.
2018. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!