Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek! El tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! El tudnátok képzelni kapcsolatot egy olyan férfival, aki nem híve a rongyrázásnak, szeret egyszerűen, nyugisan, csendesen élni?

Figyelt kérdés
Ez nem azt jelenti, hogy úgy kell arréb lökni :), hanem csupán a fogyasztói társadalom által diktált értékek nem érdeklik, nem a facebook posztokat tartja fontosnak, hanem van sok más dolog amit fontosabbnak tart, környezetvédelem (rajong a természetért), sport, saját gyökereink, más kultúrák, művészetek, tudományok, inkább otthonülő, mint nyüzsgő, magának való, de ha nagyon muszáj tudja szórakoztatni a társaságot is. Érdekes lehetne, vagy unalmas, ... ?

2018. dec. 17. 16:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Itt minden második ember tudja hogyan él-gondolkodik a másik..:/ pár mondatból.
2018. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
16.50 igen, ezt már tapasztaltam én is :)!
2018. dec. 17. 16:55
 13/19 anonim ***** válasza:
37%
#1 Légyszíves takarodj!
2018. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%

Nagyjából ilyen ember a férjem, szóval igen, el tudnám képzelni :) Teljesen jó így nekem is.

30N

2018. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%
Ne harapd le a fejemet emiatt, de én kerülöm az olyan embereket, akik az alapján lövik be magukat, hogy mik NEM, mit NEM csinálnak, mit NEM szeretnek. Mert ezzel - nem rólad beszélek, ne vedd magadra, általános megfigyelés -, lenéznek másokat, akik viszont igen. Pedig én sem posztolok semmit facebookra, de olyan ember voltam, aki szintén ilyen "mi nem vagyok" ember volt, és nyomorúságos volt. Kerülöm a régi énemet másokban.
2018. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

Kimondottan visszatetsző, hogy NEM ilyen vagy, NEM olyan vagy, te más vagy, különleges vagy, a legegyedibbségesség vagy.

Egyébként lefordítva ez inkább szociális- és kommunikációs hiányosságokat sejtet.

2018. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
na két utolsó..ti is csak kötekedni jártok ide..én meg azokat utálom/kerülöm akik 13 sor (kiforgatása) alapján megítélnek bárkit..
2018. dec. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, bár kicsit kezdem elveszteni a fonalat, hogy mi szól nekem kérdezőnek és mi némelyik válaszolónak 😂 ! Nem feltétlenül tartom követendő példának ahogy én élek, Isten és egyéb felsőbbrendű lény sem vagyok, hogy másoknak utat mutassak, de talán én is csinálhatom úgy, ahogy nekem tetszik ;)!
2018. dec. 17. 19:27
 19/19 anonim ***** válasza:

#17 azt tapasztaltam, méghozzá a való életben, hogy akik másokhoz hasonlítják magukat, hogy ők ezt-meg-azt nem csinálják, nem ilyenek-meg-olyanok, azok a legkevésbé toleráns, iszonyat negatív emberek, maaokban a risszat keresik, de meg vannak győződve a saját egyediségükről és hogy különbek.


Egészséges ember nem úgy mutatkozik be, hogy nem ilyen meg olyan, hanem egyedi és masoknál különbm

2018. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!