Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn van fent a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn van fent a párom?

Figyelt kérdés

Már régóta együtt vagyunk a párommal és gyerekek is vannak. Nem vagyunk már 20 évesek sem.

Minap történt amikor odamentem hozzá láttam hogy az email-jéből töröl egy üzenetet, amikor nem volt ott belenéztem a kuka tartalmában és ott volt a társkereső oldal amin fent van profillal, képpel. Hozzáteszem soha nem turkáltunk egymás telefonjában az évek alatt de most mivel láttam hogy töröl elfogott a kíváncsiság. Meegkérdeztem tőle hogy ez micsoda végig tagadta az egészet. A Google előzményeket is megnéztem rengetegszer volt fent. Mostanában vagy pár hónappal ezelőtt készítette mert a képen, profilképjén látszik az párnahuzat amit együtt vettünk. Tök normálisan próbáltam vele erről beszélni. Mondtam neki megértem emberek vagyunk az idő múlásával előfordul hogy az ember kíváncsi másra is, egy kicsit mással turbózná fel az unalmas munkanapjait az itthonléteit. Nem azért mert nem szeret tudom szeret nem kérdőjelezem meg mert tisztelettel szeretettel bánik velem én is vele. Jó a kapcsolatunk tehát felrúgni nem rúgnám fel, tanácsot sem kérek csak jól esik megosztani itt mivel barátokkal szerintem nem fogom ezt megtenni nem azért mert ciki azért mert nem szeretném hogy máshogy nézzenek rá. A lényeg váltig tagadja a dolgot és ez bánt a legjobban nem az hogyha esetleg megcsalna vagy keresgélne ezen az oldalon valakit akivel néha a szabad idejét töltené. Őszinte leszek nem zavarna mert emberek vagyunk nem vagyunk tökéletesek, nincs olyan ember aki ilyen vagy olyan hibát ne követne el az életben. Az ember folyton vágyik új pezsdítő ingerekre az élete folyamán, ez a léleknek kell hogy jól érezze magát. Az embernek a legjobb sem lesz soha elég jó mindig hiba keresők vagyunk. No mindegy mélyebben nincs értelme belemenni. Egyszerűen csak köszönöm hogy végig olvassátok a történetem. Jó volt megosztani.


2018. dec. 17. 23:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én is házas vagyok, és jelenleg 4 társkeresőn vagyok fent fotóval. 10 évig tűrtem, aztán belekényszerültem. Nem jó érzés, de egyszerűen képtelen vagyok leélni az életem szex nélkül.


Igen, nálunk otthon nincs szex. Én többet már nem tudok letenni az asztalra semmilyen téren. Egyszerűen nem vagyok a feleségemnek férfi, csak egy kolléga. Nincs egy kedves szava, egy érintése, pozitív reakciója felém. Már arra sem emlékszem, hogy néz ki ruha nélkül. Tragédia!


Így nem maradt más, mint ez a kényszeres ismerkedés, de hozzáteszem hányok az egésztől, és ezt komolyan mondom.

2018. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!