Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog amit szégyelsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog amit szégyelsz benne?

Figyelt kérdés
Nektek a párotokban, élettársatokban, férjetekben vagy ki kivel van s minek nevezi vannak olyan dolgok, amit szégyeltek benne? Pl. nem eszik elegendően kúltúráltan közösségben, nem érdekli ha kijukad a zoknija s úgy mászkál, vagy cikin viselkedik s miatta mindenki titeket néz... Vagy bármi ikyesmi. Én nagyon kulturált családban nevelkedtem, illem tankönyvet olvastam s megtanították nekem a dolgokat. Nem tudom h csak magasak az elvarasaim, vagy tenyleg ciki amit időnként csinál. Ha meg magas hogyan adjak le belőle? Biztos h sajnos érdekel más mit gondol rólam s róla mert ahogy ő viselkedik az engem is minősít. De nem akarom h rosszat gondoljanak rolunk vagy rola az én családom. Nemsokára be fogom mutatni otthon s nagyon félek h tetszen mert ezen múlik h a szüleim támogatják e ezt a kapcsolatot a tovább lépésre ami a hazassag. Én nem akarom megvaltoztatni mert szeretem s ha csak elottem csinálná nem érdekelne míg vicces is lenne de közösségbe nem szeretem ha éget. Mondjam neki finoman néha h ez meg ez jobb lenne így vagy stb. Vagy mit tegyek? Bántó megjegyzéseket nem szeretnék, az írjon aki segíteni akar ebben kritizálni mindeki tud.

2018. dec. 18. 00:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
A 8-as és 9-es válaszolókhoz csatlakozom. Leírtak mindent.
2018. dec. 18. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha valamit szégyenlek a választottamban mások előtt,akkor az egy jel,hogy nem ő az én emberem.
2018. dec. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha leírja, hogy juk, és utána ráfogja az autokorrektre. Az nagyon ciki...
2018. dec. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Exemnel ereztem ilyet egy ido utan. Barhova mentunk, ahova pl jegyet kellett venni, vagy be kellett jelentkezni, elore rettegtem. Iszonyatosan affektalt, eloadta magat, tuljatszotta magat, probalt vicceskedni, meg ilyenek. De tenyleg nagyon tultolta. Bementunk egy kocsmaba, azt ereztem, midnenki minket nez (a megjelenese is eleg feltuno volt egyebkent). Ma mar tudom, hogy akkor mar nem szerettem, amire egyebkent jo okom volt, csak nem mertem bevallani sajat magamnak, utolag viszont tisztabb a kep.

23N

2018. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!