Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Szerelem?

Figyelt kérdés
Mikor megismertem, úgy voltam vele jól néz ki de ennyi. Talán kicsit furcsának is találtam. Aztán elkezdett velem figyelmes lenni, jó fej lenni, segítőkész lenni. Már napok óta épp hogy felkelek eszembejut, egésznap rágondolok. Egész délelőtt az jart a fejembe, hogy szexelünk. Mit tegyek?? Nem jöhetek vele soha össze. Szerintem én sem vagyok számára közömbös, de szerintem nem szeretne velem komolyabbat, sőt sztem szexelni sem szeretne velem csak szépnek tart.
2018. dec. 18. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy nem lehet semmi akkor minek írod ki ide? Utolsó mondatban azt még elcseppentetted hogy szépnek tart téged.... biztos fogsz kapni pár szexkapcsolatos üzenetet. :)
2018. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem lehettek soha együtt? Magyarul: melyikőtök házas? :) Mennyi idősek vagytok egyébként?
2018. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, de minél jobban elfojtod, annál erősebb lesz, vagyis annál jobban fogsz szenvedni, mivel ha a vágyad tárgya távolodik, és ezzel párhuzamosan az érzésed erősödik az előreláthatólag 6-18 hónapig terjedő mély depressziót jelent.


"Szerintem én sem vagyok számára közömbös"


Ha ez igaz, akkor még bármi lehet a dologból. Férfiként mondom, hogy ha egy lány nekem nem közömbös, abba idővel bele tudok szeretni, még ha elsőre nem is feltétlen akarok tőle komolyabbat.

2018. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez csak azért van, mert valakitől kaptál figyelmet. Ha mástól jönne, ugyanez lenne. Nem ennek a személynek szól, szerelemnek meg végképp nem nevezném.
2018. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!