Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők az idősebb pasikra buknak, azokkal vannak együtt, de utálnak beszélni róla? Miért ilyen kétszínűek ebben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy kérdés ami arról szól, hogy X év korkülönbséggel ennyi meg annyi idősen működhet-e egy párkapcsolat. Erre jön 2 válasz:

A válasz: "Működhet! Én is 23/L vagyok a párom 39/F és oda vagyunk egymásért, imádjuk egymást! :)" A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik.

B válasz: "Igen, én is a jóval fiatalabb nőkre bukom, mert a nők csak fiatalon az igaziak 38/F" A válasz 11%-ban hasznosnak tűnik.

Értitek a különbséget a pontozásokban? Holott valójában tartalmilag ugyanaz a kettő. Több mint valószínű, hogy a 23 éves lány pasijának is ugyanez a véleménye, és pont ezért van fiatalabb nővel, őt mégis felpontozta mindenki, az őszintét pedig le.

Ez kb. olyan kétszínűség, mint amikor facebook-on sok csaj kiposztolja azt a tipikus hamupipőkés mémet amikor eltévedt az erdőben, hogy "ez is kapcsolatban van, ezt is eljegyezték, amaz meg gyereket vár, na jó én mentem...". Bezzeg amikor az egyik barátnője kiposztolja a képet az ultrahang felvételéről ahol látszik a magzata, vagy az újszülött kisbabájáról vagy arról, hogy eljegyezték vagy megkérték a kezét, akkor meg az ilyen képekre 300 lájk érkezik, és pont ezektől a csajoktól.

A nők miért viselkednek így? Ezt sosem értettem. Ha nekem valami nem tetszik, azt nem lájkolom és kész. Felvállalom a véleményem. A nők mégis furák és játszmáznak. Miért?



2018. dec. 20. 14:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Max. a kislányok buknak az idősebb férfiakra.
2018. dec. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!