Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért a külsőmből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a külsőmből találják ki hogy milyen a belsőm?

Figyelt kérdés
meglátnak egy képet rólam és már sorolják a belső tulajdonságaimat is, mindenféle ismerettség nélkül
2018. dec. 21. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy én Photofeeleren megfigyeltem, hogy mind a trustworthiness, mind a smartness korrelál az attractiveness-szel. Ergo a nők megbízhatóbbnak, okosabbnak tartják azt, aki tetszik nekik.
2018. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Külső kisugárzásról, testbeszédről hallottál már? Vagy arról, hogy a szem a lélek tükre?


Van még hova fejlődnöd.

2018. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

És üres, semmitmondó üres frázisok oda nem illő puffogtatásáról hallottál már?


Úgy látom fejlődhetsz még egy keveset.

2018. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Nőkről beszélsz, ne várj semmi jót tőlük, a legtöbb ítélkezik úgy,hogy nem is ismer...

Pedig nagyon sok dologban nincs igazuk, én is hallottam már sok dolgot magamról vissza, úgy hogy a nők 1-2 szót ha beszéltek velem. És nagyon nagy valótlanságokat találtak ki, aminek köze sincsen a valósághoz.

27/F

2018. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Azaz érdekes, hogy te mindig olyan szélsőséges esetekkel találkozol a nők terén, amit egy normális ember az életebén egyszer vagy egyszer sem tapasztal meg. Én eddig egyetlen olyan esettel találkoztam amikor valaki a külsőm alapján egyből próbálta tényszerűsíteni, hogy milyen belső tulajdonságaim vannak, pedig egy ember milyen sokkalta több, mint egyszerű tulajdonságok amik önmagukban csak egy általános jelentéstartalommal bírnak.


Nekem az a véleményem, hogy a kérdéseid 90%-a vagy kamu vagy pedig egy viccesnek szánt trollkodás ami egyébként egyáltalán nem vicces.


Egyébként aki a külső alapján elítél azzal nem kell foglalkozni.

2018. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
43%
Te a pumukli balázs péter alfahím szomorú elhagyott magányos kutyus farkas kisvakond szamár alfika hiéna párduc petike vagy, nem?
2018. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%

Alátámasztom az egyest. Kipróbáltam magam a photofeeleren. Érdekes, volt már 4 barátnőm a való életben, tehát csak nem vagyok okádék, erre 4,2/10 a vonzalom értékelésem, a truthworthy meg smart is 4 körüli. Pedig egyetemet végzett, olvasó ember vagyok és mindenről van némi tudásom. De azért lepontoztak, mint a gép. 😃😃😃


Kipróbáltam full jóképű fotójával. Tipikus szépfiú. Egyből felugrott a truthworthy és smart a vonzalommal párhuzamosan.

2018. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
*trustworthy
2018. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Jajj, mert ti egy miniszoknya alapján nem vágjátok oda, hogy ribis, nem mondjátok a rövid hajra, hogy leszbikus/öreges, és nem húzzátok a szátok a kövérekre, hogy lusta disznó aki a tévè előtt csipszet zabál...

Ennél csak az jobb, hogy mennyire be tudtok dőlni egy babarcú, törèkeny, hosszú hajú lánynak, hogy olyan kis cuki. És akkor cukinak látjátok, ha egy hisztis, pénzèhes picha, akin minden haverod átmegy.


De egy nő ugyan hogy meri megítélni azt, akinek leélt feje van, igénytelen a megjelenése, és túlsúlya van... Hát ettől még lehet, hogy szeret sportolni, egészségesen él, és odafigyel magára...


Menjetek már a...

2018. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Jajj Pumukli, a te külsődön bárki látja, hogy egy masszív alkoholista vagy, akivel nem érdemes semitt se kezdeni. Aztán ezt a kérdéseiddel be is bizonyítod
2018. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!