Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik viselkedés az őszinte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik viselkedés az őszinte, amelyiket facebookon tálalják vagy ami a való életben van?

Figyelt kérdés

Adott egy pár, akik számomra nagyon furák. Először azért, mert mindent kitesznek facebookra, de ilyen havi, kéthavi rendszerességgel letörölnek mindent. Kiírják, hogy kapcsolatban vannak, rá kiírják, hogy egyedülállók, de mégis tesznek fel képeket, hogy itt iszogatnak, ott iszogatnak. Összevesznek, kitörlik egymást, rá 3 napra közös párfotózásra mennek, ahol így állnak, úgy állnak, így ölelik egymást, úgy ölelik egymást, illetve kommentelgetnek a másik képei alá.

A való életben mások. Egyszer voltam fenn a cukrászdában, ahol ők is ott voltak, nemhogy nem volt testi kontaktus, de egyik az asztal egyik végén ült, másik a másikon. Aztán láttam őket egyszer a városban sétálni, semmi kézfogás, semmi, sőt egy ember befért volna közéjük olyan nagy távolság volt közöttük. És ezt nem csak náluk figyeltem meg, hanem más pároknál is.


2018. jún. 7. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Igazából mindkettő lehet valós, de akár egyik sem. Ez egy példa volt, amit leírtál, de ebből nagy következtetéseket levonni nem lehet és nem is érdemes.
2018. jún. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2018-ban még mindig nem egyértelmű, hogy a facebook csak egy kirakat és nem lehet belőle semmilyen reális következtetést levonni? Azok a párok, akik teleszemetelik az internetet a nagy szerelmükkel, szinte minden esetben kompenzálnak valamit.

Azért hozzátenném, hogy a kézfogás hiányából meg ezekből se nagyon tudod megjósolni, hogy milyen a viszony, mert bőven vannak olyan párok, akik bár nagyon boldogok együtt, nem mutogatják ezt a külvilágnak és nem andalognak kézenfogva vagy kerülnek közeli testi kontaktusba utcán vagy társaságban (mi is ilyen pár vagyunk) .

2018. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha valaki nem akarja az embereknek mutatni, hogy együtt van a másikkal, akkor miért pakolja tele a facebookját?
2018. jún. 7. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert úgy érzik, így illik, vagy ismerősöknek nem akarják megmutatni, hogy mi a baj.

Én is gyakran posztolok a barátommal közös dolgokat, ő is velem, mi más korosztály vagyunk, szóval inkább instagramra vagy ott storyba, de nincs mit rejtegetni, csak büszke vagyok rá, szeretem és sok érdekes/vicces dolgot csinálunk együtt.

20L

2018. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!