Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan, mintha akarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan, mintha akarna valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác az ismeretségi körömben. Nem olyan régóta ismerjük egymást, egyetemre járunk együtt (egy közös óránk van).

Többször is kijelentette, kizárólag barátilag érdeklődik irántam, ne is képzeljek bele többet. Ennek ellenére sokszor megkért, nem tudnék-e 1-2 órával korábban bemenni, csak hogy beszélgethessünk (ilyenkor neki sincs más dolga, emiatt jön be), illetve egyszer elmaradt az órám, és majdnem 4 órát ültünk ketten kint a folyosón, beszélgettünk. De ugyanígy, ha van 10-20 perce órák közt, akkor azt szintén velem szeretné tölteni.

Néha vannak olyan megjegyzései, amiből lehetne arra következtetni, hogy esetleg tetszem neki, de annyira nem egyértelmű, hogy erre nem tudok hagytakozni.

Kb naponta-másnaponta megkeres valamivel chaten, többnyire apróságokkal. Mit gondolok erről vagy arról, mi történt vele aznap, milyen a hangulatom, ilyenek.

Egyszer azt találtam mondani, nem vagyunk barátok (nekem ahhoz ez még kevés), mire azt a választ kaptam, szerintem ez több-e annál. Nem, szerintem ez kevesebb, de nem válszoltam végül semmit, azóta meg nem került szóba.


Már csak januárig járunk egy csoportba, utána nem biztos, hogy megint felveszi ezt az órát (neki nem kötelező)

Vagyis, utalt rá, hogy meggondolta magát, eleinte nem akarta, de most már hajlik rá, hogy mégis. Miattam?


2018. dec. 22. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
fura szerzet..ha te is élvezed🔍ÉLVEZED🔍a beszélgetést vele akkor szólj neki, hogy döntsön okosan ;)
2018. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy csak kéreti magát... Vedd kezedbe a tökeit és kezdeményezz te nála!:)
2018. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Rockarc ***** válasza:

Kifogtal egy ferfinak latszo targyat. Kockazat vallalasi keszsege a 0-val vetekszik. En ugy latom kettotok kozul te hordod a nadragot, o pedig rebegteti a szempillait. Ott van minden, hogy tegye azt, amit egy ferfinak tennie kell, de megsem. Mas lany mar dobta volna, vagy jol elteszi a friendzone-ba, te meg filozol rajta. Dicseretes a kitartasod, de tenyleg.


Ha te nem lepsz, ebbol nem lesz semmi. Ha lepsz, akkor orommel adja majd magat, de keszulhetsz ra, hogy az agyba is neked kell majd berangatni, mert kulonben inkabb kint alszik a kanapen. Ha pedig gyurut akarsz majd kesobb, el kell kuldened a gps koordinatakat, hogy hova menjen, es melyiket vegye meg, hogy legalabb a spotaneitas latszata meglegyen.


42F

2018. dec. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!