Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem tökéletes szépség, már kevesebbet ér?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk van több látványos hibája is, mint pl szemüveg, nem tökéletes pici-pisze orr, hanem nagyobb, keskenyebb arc, nem hibátlan alak....


Emiatt már társadalmi megítélés szerint kevesebbet ér, mint egy Instagram modell, vagy akár mint egy hétköznapi, de szép lány.


Miért?


2018. dec. 23. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Ezeket a kérdéseket 10 évesek írják?
2018. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Naponta 10 ilyen kérdés van ezen az oldalon. Kicsit unalmas már. Mondom ezt nőként, aki szintén nem tökéletes.


Ha több látványos hibád van, akkor fogadd el magad, és amin lehet, változtass, például az alakodon.


Kinek ez szép, kinek az. Itt nincs olyan, hogy vannak a csúnya nők, a szépek, és a modellek... Ezt felejtsétek már el. Lehet, hogy Bélának nem kellettél, mert szerinte krumpliorrod van, akkor majd kellesz Pistinek. Nincs rang, nincs besorolás. Vannak a nők és vannak a férfiak. Mindenki válogat, mindenki máshoz vonzódik és éppen itt az ideje, hogy ezt elfogadjuk.


Nem a szépséged tesz többé vagy kevesebbé.

2018. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Ha tökéletes akarsz lenni, akkor az adottság kérdése is. Viszont a többség nem tökéletes. Férfiak közül többünket taszítanak az instás nők, sokkal jobbak azok, akik természetesek, még akkor is ha vannak hibáik, amiket mi ritkábban veszünk észre mint ti. Túlaggodjátok sokszor ezt.

Vagy pedig olyan férfi kell, akihez nem érzitek elégnek a természetes adottságokat.

2018. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
"Ezeket a kérdéseket 10 évesek írják?" Van harmincas nőismerősöm, aki folyamatosan ilyen dumákat tol. De olyat, hogy valószínű engem is elhagy majd a barátom, mert szemüveges vagyok stb.
2018. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

Szemüveges nők csodálatosak. Van, akinek kifejezetten jól áll a görbület az orrában. Keskeny arccal mi bajod? A test szépséghibái varázslatosak tudnak lenni.


De azért mérgezd csak magadat a média által agyadra erőltetett moslékkal.

2018. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

Ez visszafelé is igaz, nem gondolod? Ha egy fiú nem jóképű, vagy magas, vagy mittom én micsoda, ami menő, akkor már kevesebbet ér?



Mellesleg a szemüveg, a keskeny arc, a pisze orr sokaknak egyáltalán nem hiba, én például nagyon szexinek tartom a szemüveget. Ízlésekről kár vitatkozni.

2018. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
7 éves korom óta van szemüvegem, akkoriban cikinek gondoltam, meg csúnyának tartottam magam. Felnőtt nőként úgy gondolom, baromi jól áll. Vannak, akiknek dioptria nélküli lencse van a keretben és csak divatból hordják. Szóval nem értem, miről beszélsz.
2018. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%

Ti tényleg nem értitek miről beszél?


Egy átlagosan csinos nő azon puffog, hogy nem néz úgy ki, mint akiknek az insta oldalán naponta 200-an lihegnek minden poszt alatt, hogy "ilyen egy igazi nő", meg "bácsak ilyen nőm lenne".


Az teljesen hidegen hagyja, hogy az ott nyáladzó tömeg valójában mennyire mérvadó, ő szeretne olyan lenni, de ez nem adatott meg neki.


És nem a kinézete miatt, hanem mert nem mer olyan képeket kiposztolni, mert nem olyan típus, mert egy kedves, átlagosan csinos lány nem egy insta pi'tsa, de lelke mélyén szeretne az lenni.

2018. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 peca1000 ***** válasza:
18%

Kevesebbet érsz!


Ezt akartad hallani?


Megkaptad! :)


Független attól, hogy a bánatnak kéne azok a beállított "mű érzetű nők" akik többnyire ott vannak.


Amit felsoroltál magadról, az teljesen elfogadható.


Ha másokhoz akarsz hasonlítani, akkor nincs egyéniséged.


Én sz@rok a nagy társadalmi elvárások többségére, és mégis engem kedvelnek.


Ilyen is van!


Nahát! Ugye? :)

2018. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!