Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan vagytok úgy hogy magányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vagytok úgy hogy magányosan, összetörve töltiteket a karácsonyt, filmezgetve, álmodozva egy szebb életről?

Figyelt kérdés

bármire képes lennék már egy tündérlány öleléséért...


F/28


2018. dec. 24. 15:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
73%

Balázska elkezdte a megigèrt picsogást.

Azért mert karácsony van nem kell még összetörni,nem vagy te fenyőfa dísz.Én is filmezni és játszani fogok később.


Ölelés küldve

2018. dec. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%
10Es ez oriasi volt:DDD "szomaliaban osztod a rizst":Dxdxdxd amugy mindenkienk a sajat problemaja a legnagyobb tenyleg na de nema hogy egy felnott ember itt sir a gyakorin hogy egyedul van... Nalam ez a szanalom kategoria...
2018. dec. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
64%

Nincs pasim, de attól még nem látom ennyire borusan az eletet, az ünnepet. Egyedul toltom,igaz egy randi be van tervezve most karácsonyra!

:)

2018. dec. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
33%
Én is 5 perce átadtam az ajándékot kislányom játszik, kisfiam is és végre nem engem nyuznak :))
2018. dec. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
79%
Én egyedül töltőm,de nem vagyok magányos.Van családom most kicsit távol vagyunk.Telefonon interneten beszélünk.Az ölelést pedig nem csak karácsonykor lehet megkapni:)
2018. dec. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
67%

#10

Beletrafáltál.

Osztottam ma rizst a Blahán. Remélem te is tettél valamit embertársaidért, nem pedig elkényeztetett fiúcskaként telesírod az internetet mert nem néz rád évszám senki.

2018. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
84%
Ma van pontosan 30 napja h közölte velem az orvos, h meghalt a lányom. A 40. héten. 25-én hajnalban szültem meg a halott babámat. Bárcsak élhetne, mindenemet odaadnám ezért.
2018. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
77%
Előző vagyok, nem a kérdésre válaszoltam, bocsánat! Bár a férjemmel vagyok, de mindketten úgy érezzük h belepusztulunk a fájdalomba!
2018. dec. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
82%
Előző tejoisten őszinte részvétem nektek!!! Sok erőt és kitartást így az ünnepekre. Remélem sok önsajnáltato ember olvasta a soraidat és atértékeli hogy mi az igazán fájdalmas az életben.
2018. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sincsen tündérfiúm, mégis örülök a családomnak,a barátaimnak. És jól érzem magamat karácsonykor szingliként. Menj szépen át a szuleidhez
2018. dec. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!