Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan vagytok úgy hogy magányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vagytok úgy hogy magányosan, összetörve töltiteket a karácsonyt, filmezgetve, álmodozva egy szebb életről?

Figyelt kérdés

bármire képes lennék már egy tündérlány öleléséért...


F/28


2018. dec. 24. 15:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
75%
Habár nincs barátnőm, de attól még nem vagyok egyedül. Hiszen ott vannak a szüleim és a barátaim akikre mindig számíthatok. Szóval ha csak az a baj hogy nincs nő az életedben, ezen ne búsulj, nem te vagy a világon az egyetlen. Inkább lásd meg a szépet minden másban. 28/f
2018. dec. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
84%
Kizártnak tartom, Balázs, hogy te bárki kedvéért is meg tudnál tanulni TARTÓSAN uralkodni az indulataidon.
2018. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
78%

"Nem tudok nem írni. Pár sort szeretnék csak mindenkinek, aki egyedül tölti ezt az estét...

Tudom -és sokszor hallottam is-, hogy ez ilyenkor olyan fájdalmas űr, amit semmi nem tud enyhíteni. Árad mindenhonnan az összetartozás, a szeretet, az ünneplés, te pedig nem találod a helyed. Nem kellett nagyon ajándékokkal készülnöd, főzni a szeretteidre, ünneplőbe öltöztetni a tested és a lelked, mert azt érzed, senki sem kíváncsi rád. Végtelenül szívszorító élmény, hogy azt érzed, senkinek nem vagy fontos.

Azt gondolom, hogy sokszor a forma megtéveszt minket. Azt gondoljuk, hogy azok vannak jól szeretve, akik társaságban vannak. Sokszor sajnos ez semmit nem jelent. Ahogy az sem, hogy te épp egyedül vagy. Érzelmileg egészen más a helyzet, mint amit most látsz. A fájdalmad a szűrő, ami miatt ilyenkor vak vagy arra, hogy mennyi sok emberrel éltél meg boldog pillanatokat, és milyen sokat megélhetsz még azokkal a szeretteiddel, akik -bár most nem veled ünnepelnek-, de gondolnak rád.

A legfontosabb, amit ma megadhatsz magadnak, hogy szeretettel gondolsz az életedre. Az összes szép és fontos, vagy nehéz és tanulságos, felejthetetlen pillanatra. Ha képes vagy megnyugtatni, szeretni és elringatni magad...

Tudom, hogy nehéz...de nagyobb ajándék, mint amit másoktól kaphatsz...

Boldog Karácsonyt szeretettel❤️"

Dr. Almási Kitti

2018. dec. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
18 ne offolj senkit nem érdekel.
2018. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
12%

16-os. Konkrétan 13 éve állok a társadalom szolgálatában. Nem csak Karácsonykor. Mellette évente minimum 30db fát ültetek. Köszi hogy aggódsz miattam, de nem kell. A magánéletem már más kérdés, de ha kellene, nem okozna gondot az ismerkedés... még így sem.


Szóval ez nagyon félrement a részedről... ;)

2018. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
76%

A csaladi ajandekozas egy resze megvolt, a Jezuska hozzank reggelre jon.

kesz a kaja, a veszekedesek is letudva.

Szingli vagyok, talan maganyos is, de nem összetört.

Filmezek, olvasgatok es kajalok :D igyekszem a ket honap alatt leadott 10 kilot visszaszedni .....:D- jooo, ez sem erdekel. Eljutottam abba az eletszakaszba, hogy, jol erzem magam a boromben, függetlenül attol, hogy 60 vagy 70 kilo vagyok.

Az sem erdekel, hogy lassan 30 eves leszek.

Ronda, buta vènlàny.

Vagy lesz valakim vagy nem.

rajtam kivul emberek tizezrei maganyosak vagy haltak meg egyedul. tobb tizezer not ver es alaz a ferje rendszeresen....mindegyik opcional jobb helyzetben vagyok, van teto a fejem folott, van egy munkam, amit szeretek, vannak hobbijaim.

Szoval, halas vagyok.



.



.



.


Korabbi valaszolo, sajnalom a babadat :(

2018. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

#25

Nem aggódom a magánéletedért.

Faültetés derék dolog, hálásak lesznek a mókusok.

2018. dec. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#26

Én is ezt éreztem ma, hálát.

Mindazért ami nem hiányzik és boldoggá tesz.

2018. dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 mikeXxX ***** válasza:
28%
Én tök jól vagyok köszi végre pihenek nem csesztet senki ki is kapcsolom a telefonom 😊 .
2018. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy ilyenkor ne egyedül kuksolj a lakásodban, egész évben tenni kellett volna. De most sem késő. Menj ki a karácsonyi vásárba és sétálj egyet, hátha lesznek ott magányos csajszik is.
2019. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!