Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyen, ha egy fiatal nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, ha egy fiatal nőnek nem peckesek a mellei?

Figyelt kérdés

Tehát nem lógnak, és nem a padlót nézik, de nem is ilyen kis tökéletesek mint pl:

[link]


Hanem ilyesmi:

[link]


Sajnos ezen nem lehet sem sporttal, sem megelőzéssel segíteni, bizonyos méret felett (az enyém konkrétan F kosaras, nem vagyok túlsúlyos) a 90%-nak ez a sorsa idővel. Ill nekem már sajnos ahogy nőtt, ilyen lett, B kosárig (kb 12 éves kor) volt csak pici feszes.


Ez tényleg olyan dolog, amit szégyellni kéne?


(melltartóban-nem pushup persze-, ruhában nem látszik.


2018. dec. 26. 17:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Teljesen természetes. Amelyik férfinak van egy kis esze vagy némi tapasztalata az is tisztában van vele, hogy a természetesen nagy mell velejárója az, hogy nem olyan mint két kosárlabda.
2018. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ne szégyenkezz miatta. El kell fogadnod, a saját tested.
2018. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22%
Egyáltalán nem szégyen, de ha olyan, mint a második képen, akkor de, lógnak, nem értem miért próbálod hitegetni magad, hogy nem. Ez a természetes mell velejárója a korral. Vagy elfogadod, vagy felvarratod, hogy ne lógjon, ez van.
2018. dec. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
61%
Simán cserélnék veled, tök boldog lennék akkora és olyan mellekkel, mint a 2. fotón. Sajnos hiába tetetnék be szilikont, pont az a bajom a műtött cicivel, hogy természetellenesen lufi.
2018. dec. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
73%

Van sok férfi, aki nem tartja a lógó melleket vonzónak. De vannak, akiknek ez nem probléma. Szégyennek nem az (kivéve pár agyalágyultnak, aki nincs tisztában a gravitációval, és komolyan elhiszi, hogy csak annak a nőnek lóg a melle, aki nem edz rá eléggé a kondiban... igen, olvastam már ilyet :D).


(hasonlóan lógó mellű lány vagyok, nekem már 11 éves koromban is lógott, és már akkor is C-s kosaram volt... mondjuk én pluszban túlsúlyos is, de találtam olyat hosszú távra is, akinek ez nem volt gond)

2018. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem nem szégyen.
2018. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!