Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már 18 évesen diagnoztizált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már 18 évesen diagnoztizált pszichés problémàm van akkor felejtsem el hogy a fiúknak sexnél többre kellek valaha? 😥

Figyelt kérdés
Jól nézek ki szerencsére, de komoly bajom van. Plussz valami ami nincs diagnoztizálva de valszeg igaz 😕

2018. dec. 9. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sokan élnek együtt problémákkal, nem kell egyből elvetni magad! Szerencsére sok gyógyszer és pszico-terápia van, ami segít normális életet élni. Csak rajtad múlik hogyan állsz hozzá.
2018. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Zzzz90 ***** válasza:

A problémát már látod. Innentől rajtad múlik, hogy miként állsz a témához. Elfogadhatod, hogy a betegséged uralja majd az életed vagy próbálsz tenni ellene.


Kitartást és sok sok erőt hozzá.

2018. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne felejtsd el. Gyógyulj meg!

32/f

2018. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha már teljesen anonim az oldal és a kutya sem tudja itt, hogy ki vagy, igazán leírhatnád ezt a két problémádat.
2018. dec. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem feltétlenül! Szokták mondani, hogy zsák a foltját ...
2018. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy milyen probléma? És mi az a másik, amire gondolsz?


"Jártas" vagyok a témában, nekem is voltak kisebb dolgok férfiként, és így jobban belelátok olyanba, hogy az ilyen problémákkal küzdő emberek hogy találnak párkapcsoaltot, és tudok pár elég komoly gonddal küszködő nőről, pl borderline, akinek van nagyon jó kapcsolata, és szereti a párja nagyon, nem csak a szex miatt :)

Úgyhogy kitartás, Neked is lehet ugyanolyan kapcsolatod mint másnak, ne érd be azokkal a srácokkal akik csak a szexre hajtanak.

2018. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is vannak mentális problémáim és nagyon, de nagyon rossz tapasztalataim vannak ezen a téren. Sokszor kaptam már meg, hogy selejt vagyok és többször próbáltak meg ezzel kapcsolatban megbántani/megsérteni. Azt is mondták már, hogy ilyen ember barátként sem kellene nekik, nemhogy kapcsolatra, bár ennek a legjava talán alaptalan ítélkezés volt.


Valószínűleg te is fogsz kapni hasonlókat és nagy valószínűséggel olyan is biztos lesz akik majd ki szeretnék használni ezt és úgy gondolják, hogy végre egy könnyű préda akit gyorsan ágyba lehet vinni, de semmi másra nem kellenél nekik.


Mindezek ellenére nem kell elfelejteni, hogy lehet normális kapcsolatod, de a problémákat kezelni és kordában kell tartani.


Rólam nem igazán mondható meg a való életben, hogy mentális problémáim is vannak. Ez inkább csak szoros kapcsolat esetén észrevehető.

2018. dec. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Pumukli alfahím ***** válasza:
0%
Mindenkinek megvan az a bizonyos téglája,úgyhogy ne aggódj.Fogsz találni magadnak párt.
2018. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha valakit majd találsz, aki igazán szeret, az úgy fog szeretni, ahogy vagy, tehát minden jó és rossz tulajdonsággal együtt.
2018. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy mi az a pszichés zavar... Skizofrénia, bipoláris depresszió, OCD? Szexet megkapod ez alap, gondold el, valaki azt se, de általában a férfiak szeretik felkarolni a segítségre szoruló gyengéd nőket is, pláne ha szépek, a gyengeség csak a férfiaknál hátrány. Én nekem pl. mindig az ilyen lányok tetszettek, valahol beindít valami ösztönt, ha felkarolható, szomorú, segítségre szoruló, vagy akár beteg nőt látok.
2018. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!