Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Súlyos alkoholgondokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos alkoholgondokkal küzdök egyre jobban, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tavaly volt a szakításunk,volt hogy beszéltünk,volt hogy nem,próbáltam túltenni magam,magamra erőltettem olyan dolgokat ami kicsit kizökkent ebből,és normális dolog,de minden pénzbe kerül,nincs annyi pénzem hogy állandóan kitaláljak valamit,bulik sztornó.Odáig jutottam hogy lassan még azt a kevés pénzemet is alkoholra költöm,amit egyedül megiszok.Jobb esetben kidőlök,rosszabb esetben égve hagyom a gázt miközben nekiállnék főzni valamit,török-zúzok ha van mit,külső területen,eldobálom a telefonomat,agresszív vagyok.Meg írkálom a hülye sms-eket.Másnap aztán tiszta depis vagyok,elegem van magamból,harmadnap megint kezdődik megint.Egyszerűen nem tudok túljutni a sérelmeimen,meg rajta.Pedig volt 1 idő,hogy végre azt éreztem minden oké,minden rendben,de megint elkezdődött.Te mit csinálnál a helyemben ?
2018. dec. 26. 22:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha elmész a háziorvosodhoz és elmeséled neki ezt a problémát, ő biztosan tud javasolni különböző megoldásokat és természetesen titoktartási fogadalmat tett, senkinek nem mondhat semmit arról, amit te mondtál neki. Interneten is utánanézhetsz különböző anonim csoportoknak a környékeden, hívhatsz ilyesmivel foglalkozó segélyvonalakat, ők is biztosan tudnak segíteni szakszerű megoldást találni a problémádra. Nem csak fizetős ellátás és bennfekvő elvonó létezik, ha te nem engedheted meg magadnak, hogy ilyenben vegyél részt, akkor először nyugodtan próbáld ki az ingyenes anonim csoportokat, ha ezután még mindig nem sikerült javítani a helyzeten, akkor ők biztosan tudnak további segítséget nyújtani vagy tovább irányítani olyan szakemberekhez vagy szervezetekhez, akik segíthetnek. Te már megtetted az első lépést azzal, hogy felismerted a problémát, nyugodtan kérj segítséget, senki nem fog ezért elítélni és ezzel teszed a legtöbbet magadért.
2018. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Naponta mennyit iszol?
2018. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!