Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja néhány férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja néhány férfi, hogy az összes nő szívtelen és az anyagi érdekeit nézi csak, ha a legtöbb empátiát igénylő szakmákat kevés kivétellel nők végzik?

Figyelt kérdés

A védőnő, nővér, dajka, óvodapedagógus, tanító, betegápoló mind leginkább női szakma, és ezekben kiemelt szerepe van az empátiának, megértésnek, gondoskodásnak, ráadásul egyik sem fizet olyan jól, hogy valaki anyagi érdekből válassza ezt a szakmát.


Mégis miért gondolják egyesek akkor, hogy egy nőnek addig kell valaki amíg az jól néz ki és/vagy gazdag, és bármi gikszer van, egyből lelép? Néhány múltbéli csalódás miért veszi át ennyire az uralmat a fejben, hogy egy egész nemet ócsároljon valaki mondvacsinált okokból?



2018. szept. 30. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Én ezt a nézetet csak ezen az oldalon lázom pár, az egész életüket itt töltő sikertelen, megkeseredett férfitől. Az oka az, hogy könnyebb a másik nemet hibáztatni, mint felkelni és a tükörbe nézni, hogy változtass, hogy jobb ember legyél.
2018. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Tökéletesen megfogalmazta #1 válaszoló, hogy "Miért gondolja néhány férfi, hogy az összes nő szívtelen és az anyagi érdekeit nézi csak".
2018. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Empatikus a ronda kover eletunt apolono mi ? Bruhaha, kenyszerszakma.
2018. szept. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Jókat soroltál. Egyetlen normális tanárnőt ismertem. Ápolónők között is tisztelet a kivételnak. Védőnő, az a kioktató stilus ahogy előadta magát. A párom kidobta a francba, okoskodjon otthon.
2018. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett, nem azt írtam, hogy mindenki ezekben a szakmákban egy szuper empatikus ember. De árulkodó, hogy férfiak kevésbé választják ezeket, ráadásul a négyből két kommentelő kapásból sorolni kezdte, hogy nem úgy van az mert akit ő ismer az nem ilyen. Végig se gondolták, mit akartam mondani a kifejtésemmel. Mindegy, kb ilyen arányra számítottam, a másik két embernek köszönöm.
2018. szept. 30. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez csak fél oldalról igaz. És ez leginkább azokra vonatkozik akik nem tettek sose semmi komoly dolgot az életben. Semmi egyetem, semmi küzdés, semmi élet cél csak vannak. Majd jön a 16 ik pasika aki majd eltartja őt, főz, mos dolgozik rá. Vannak ilyen emberek és sajnos ezeket találja meg az ember. És ezt sajnos 20 évesen látom.
2018. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak néhány pasi gondolja így, az téged miért zavar? Ezek szerint a többségük viszont nem, és ez töltsön el megnyugvással :D
2018. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehet egyértelműen megmondani. Egy beteg társadalomban te mint egyén nem lehetsz egészséges.. Az utóbbi években a társadalomban eltűnt a határ az online és az offline világ között. Felületes motorizált szív nélküli világot élünk amelyben lassan ritkaság lesz a gyengédség és a szeretet.


Amiért a férfiak a nőket okolják az is ilyesmi. Lehet sok férfinek volt gondja női téren nem? Való vilagban beszélni róla ciki meg ha rinyál akkor nem férfi stb. Valahol le kell írni ki kell beszélni. Azonkívül magyarok vagyunk mindig tudjuk hogy a másik a hibás és mi mindog picit okosabbak vagyunk a masiknál. 3 éve élek külföldön itt más a mentalitás nem egymást hibáztatják az emberek ez inkább odahaza szokás.


Ami a nőket illeti sajnos a fiatalabb generációval elszállt a ló ezt sajnos muszáj észre venni. Eszméletlenül sokat számítanak a külsőségek állandó a boldogtalanságuk viszont tudják higy bárkit megkaphatnak. Épp ezért sokszor előfordul hogy egy 17 éves lány már a harmadik szerszámot számolja mert ő a hang az osztályban. Sajnos ezt viszik tovább az életben maguk mögött hagyva sok olyan pasik akik meg lettek sebezve. Nem tudom idősebb nőknél így van -e de a 18 -25 éves korosztály eszméletlenül a magas lóról beszél. Szoktam egyetemi bulikba járni ott ugyanaz a lány egy éjszaka 4 pasival smárol aztán eltűnnek kettesben...lehet mondani hogy nem szívtelenek a nők de sajnos nem új a jelenség.


Nekem is fiatalabb barátnőm volt az almás telefonja fontosabb volt nálam aztán amikor megunt lelkiismeret nélkül kidobott másért.


A probléma globális. Mert a média és internet eszméletlen agymosással nevel át minket rossz irányba a fogyasztói társadalom pedig a pénzügyben nyom ránk nagy elvárásokat.

Nem mondom hogy minden nő szívtelen de sajnos sokan akadnak ugyanúgy ahogy szívtelen pasik is...

Figyeljünk egymásra és legyünk humánusak egy embertelen társadalomban ez a legfontosabb



Üdv


Elvis

2018. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Más a párkapcsolat és más a munka. A két fogalom, ha együtt jár, az sose jó. Attól, hogy valaki karitatív tevékenységet végez, amihez empátia kell, simán lehet egy számító, önző, saját érdekeit néző jellemtelen szaralak.


Mellesleg kishazánkban elég jellemző a pénzvadászat a nők részéről, pláne hogy szar gazdaságú szegény ország vagyunk. Már önmagában ezzel is magyarázható, hogy a pénz kb. kötelező kellék a sikeres barátnőtaláláshoz.


1. válaszadó: aki döntési pozícióban van, az viszi el a balhét is. Lehet ezen cirkuszozni, de értelme nincs, a világban mindenhol így működik.

2018. okt. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!