Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha egy férfi folyton bámul?

Figyelt kérdés

Valamikor április táján találkoztunk először, vagy legalábbis akkor figyelt fel rám.

A munkahelye a bolt mellett van, ahová bevásárolni járok, szóval 10-ből 9 alkalommal sikerül egymásba botlani véletlen, ha épp kint van (kávészünet, cigiszünet, miegymás) a kollégáival.

Eleinte nem igazán foglalkoztam vele, vissza se szoktam nézni, mi értelme elkezdeni. Egyszer kíváncsiságból néztem meg magamnak jobban, akkor meg kb leesett az állam, hogy mennyire jóképű srácról van szó.

Szóval közel 9 hónapja minden alkalommal megnéz, ha találkozunk, néha köszön, néha mosolyog, vagy csak néz.

Nem beszéltünk egyetlen alkalommal sem.


Nem vagyok valami különleges szépség (főleg nem télen, nyakig beöltözve), szóval valóban nem értem, hogy egy ennyire helyes, fiatal (27-28 körül lehet) fiatal férfi mi célból néz meg minden alkalommal.


Egy 25 éves lány, aki alig néz ki 18-20-nak, szóval értitek....


2018. dec. 27. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán összekever egy kedves ismerősével. Vagy szervkereskedő, aki bizalmat próbál ébreszteni benned. Más ötletem nincs.
2018. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát gondolatolvasók nyilván nem vagyunk, mosolyogj vissza rá egyszer aztán meglátod...
2018. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vissza szoktam mosolyogni többnyire.
2018. dec. 27. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor hülyít, szoktak a férfiak is játszadozni, vagyis kell néha a férfiaknak is kis egoboost, én is szoktam néha ezt csinálni, de ez nem bántás, talán nem is teljesen tudatos, viszont sosem olyan nővel teszem, aki nem szemrevaló számomra.
2018. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem, mire gondolsz, utolsó.

De mi értelme ugyanazzal csinálni közel 1 évig? Miért nem jó csak párszor`?

2018. dec. 27. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem közel egy évig nézegetett így az exem, végül a kollégái közbenjárásával randira hívott. Az egész azért volt, mint később elmesélte, mert nagyon félénk volt, és sosem gondolta, hogy szóba állnék vele és azt is gondolta, biztosan van valakim, így meg sem próbálja.

Három és fél évig voltunk együtt.


Ez is lehet Kérdező, vagyis, hogy tetszel neki, de bátortalan.

2018. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is megnézek már több is mint egy éve egy csajt, aki a szomszédos kantinban dolgozik.

Ő is megnéz, sőt, néha a pénztárnál egy-egy mondatot váltunk is, köszönünk is egymásnak ha összefutunk, kvázi ismerős, azokon pedig már csak a szociális neveltetésem miatt sem nézek át.

Külsőre is meglehet a szimpátia, de valahogy megrekedt ezen a szinten a dolog, annyira meg azért nem áll egész nap a sátor, hogy rárepüljek minden ilyen kisebb lehetőségre.

2018. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
üvegszem
2018. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!