Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Félek a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Félek a barátomtól.

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 14:26
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Rendőrségi ügyem van már belőle.. Apumék félnek tőle.. és nem szólnak inkább semmit.. Találtam egy normálisabb fiút aki 18 éves és tanul, dolgozik, meg minden.. vele akarok lenni de nem akarok megcsalni amig velem van a másik.. aztán most hogy mondjam meg h akk is vége?? ha ráncigál mit mondjak? mondjam meg úgy h mellettem van vki?
2010. jún. 28. 14:35
 12/29 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj .. szerzel vkit aki erősebb mint ő vagy neked nincs baráti köröd ?:S vagy mi a szösz :S ez fura meg ha van másik ott hagyod oszt csá utcán mondod neki h vége ahol rengetegen vannak nem kezd majd el ott cibálni mert sok ember láttja...
2010. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
jah és 16/L
2010. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Vagy minek jöttél vele össze egy vad bengál állatal jh mert a bnőnknek ez menő volt :S Hát akkor edd meg amit főztél
2010. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
miért nem szolsz a szüleidnek? hagy ott hát mit képzel az...
2010. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak idősebb fiú barátaid ők biztosan szivesen megbeszélik ezt vele ha érted mire gondolok :) Sajnos amit leírtál az alapján nem lehet vele kultúráltan beszélni, sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültél...


14:39 - Ha tényleg nincs agya a srácnak akkor az nem úgy működik hogy hagyd ott aztán jól van, különben a kérdező is megtette volna már. Szerintem

2010. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
de a barátom sok emberrel jön nekem meg a baráti körömnek többsége lány.. a fiúk ilyen 16-17 évesek.. és ők is félnek.. a szüleimre nem számíthatok.. és nem volt ilyen 10 hónapig.. az utolsó 2 hónapban ilyen lett.. és én normális életet akarok..
2010. jún. 28. 14:45
 18/29 A kérdező kommentje:
de azt hozzá kell tennem 10 hónapig tiltottak tőle..
2010. jún. 28. 14:48
 19/29 anonim ***** válasza:
74%

Tiltottak, Te mégis összejöttél vele és ez lett belőle... :S


Én szólnék idősebbeknek, hogy rakják helyre az agyát, de ha neked nincs ilyen ismerősöd, akkor passz. :S

2010. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
akkor ez lesz.. köszönöm
2010. jún. 28. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!