Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Félek a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Félek a barátomtól.

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 14:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
48%
mi az h a szüleid félnek tőle???mi az h nem védenek meg emiatt??? ez nem normális...ha a pasim még erősebb is lenne apunál akkoris..ha csak a kezét emelné rám akkor apu szétverné...ha meg olyan a pasi akk hivja a haverokat és kész...azért elég gáz h a szüleid nem foglalkoznak vele...én jól beolvasnék nekik a helyedben...amúgy pénzért sztem vállalnának fenyitést...kérdés hogy mennyiért...
2010. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget, ha a szüleid nem segítenek, akkor barátoktól. Ezt ne tűrd el egy férfitól sem. Egy darabig mindig legyen veled valaki, ha kimész az utcára, aztán talán lekopik. De ha nincs senki, egyszerűen jelentsd fel. Légy bátor nő, ne hagyd magad egy ilyen szar alaknak.
2010. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
18%

Látjátok lányok mi lesz,ha az alfahímekkel jöttök össze...Bezzeg ha a kedves, szerény fiúkkal kezdenétek,nem fordulhatna ilyen elő...

Edd meg,amit főztél,ha neked ilyen pasi kell,vess magadra!

2010. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Leírta szerencsétlen, hogy nem volt ilyen 10 hónapig !!!miért egye meg amit főzött ?! azt nem írtad miért tiltottak tőle, de nem is lényeges !

Mond meg neki, hogy vége, de kérj segítséget valaki idősebbtől és szólj a rendőrségnek is, mond meg nem akarod feljelenteni, de tudjanak róla ha esetleg vmi baj lenne később ebből !!!!

2010. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Tehát ez a mostani pasi cigánj?
2010. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Nem az.. és tegnap előtt összeszedtem magam elé álltam ott voltak a barátaim és annyit mondtam neki legyen vége.. Leosztott egy nagy pofont.. aztán mondom ez mi volt itthagylak.. kaptam a másikat.. a barátaimhoz oda akartam menni kaptam a másikat, felvettem a telefont kaptam a másikat.. 6 pofont osztott le.. és ne féljek? Szüleim szarnak rám mindig is szartak.. 9 éves tesóm csavaroghat az utcán hajnalokig.. én meg.. Szarnak ezek mindenre..

barátaim most írták, hogy segítsenek-e mondtam, hogy mostmár nem kell.. de amelyik haverom akkor mellém állt attól szivesen elfogadom.. a Többi barátom pedig nem is barát.. Egy szót sem szóltak inkább elmentek.. vagy vki végignézte.. és miért jöttem össze ilyennel? Nem volt ilyen.. Dolgozott, szerették és szeretik sokat, normális volt, tudott velem beszélni, humora is volt, nem volt gyerekes.. most meg az ellentéte.. Szerinted én nem bántam meg?

2010. júl. 2. 10:28
 27/29 anonim ***** válasza:
És azóta akkor szakítottatok, és nem b*szogat már téged?
2010. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
igen, erre én is kíváncsi vagyok ?????!!!!!
2010. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Na, ez már örök rejtély marad számunkra...
2010. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!