Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok, ha egy nő plasztika által lett gyönyörű?

Figyelt kérdés

Ha tényleg tökéletesen néz ki minden porcikája, de a jelenlegi eredményhez kellett mellplasztika, szájfeltöltés, arcplasztika, orrplasztika, illetve a mindennapokhoz póthajat, műszempillát hord...


Kb ilyen kategóriás nőről van szó:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2018. dec. 28. 20:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

Én őt kérem inkább:

[link]

:D

(Biztos rossz az ízlésem. :D )

2018. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%

Ezek a csajok plasztikától lettek ilyenek?


Nem valami minőségi a végeredmény...


Nekem egyik sem az esetem .

2018. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12%
Undorító. Az ilyennel szóba se állnék. Rosszabb mint a smink. A valóság eltorzításának egy formája.
2018. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Jézusom, ha ez a végeredmény nem elég minőségi, akkor mi lenne az? Ez a nő gyönyörű, gratula a sebészének!


Nő vagyok, sajnos gyáva és csóró kés alá feküdni, de mennyivel jobb a hajfestés/smink, mint a plasztika? Ha nem viszik túlzásba, mind arra szolgál, hogy az ember jobban érezze magát a bőrében.

2018. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
25%
Nekem nagyon bejön. Nem zavar a plasztika.
2018. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
12%

Simán!


Miért ne? A húst sem természetesen, nyersen eszem, hanem elkészítve, feldolgozva, fűszerezve,...

2018. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez teljesen egyénfüggő. Én orrműtétet terveztem, de a barátom lebeszélt róla, mert szerinte pont így vagyok szép és egyedi, nem pedig egy átlag tucatbaba. Pedig vékony, csinos lány vagyok, egy olyan orral már simán modellnek is elmehetnék(bár nem akarok). De más pasi meg lehet azt mondaná, hogy hajrá, csináltassam meg. Szóval kinek mi.
2018. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%

Mennyire álszentek vagytok...

Ha az első képen pl. barnára lenne festve a haja, akkor itt nyálaznátok, hogy micsoda természetes szépség.

De a jól láthatóan festett szőke, sminkelve van, akkor egy plasztikszörny, és fújj.

Kerdező: nyugi, 10 pasiból 9 leszopná magát a boldogságtól, ha egy ilyen nő csak visszaköszön.

2018. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
35%

18.-nak igaza van.


Itt a GYIK-en, ha egy nő:


tetovált = r.ibi

műkörme van = plázamaca

idősebb a pasija = aranyásó

nem akar gyereket = leszbikus

otthon lakik 19 évesen = lusta mamahoteles

2018. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Természetellenes.
2018. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!