Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A természet közbeszólt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A természet közbeszólt, hogyan csináljam ezt a mai napot?

Figyelt kérdés
Meg vagyok lepődve,ilyen nem szokott lenni.Megjött e hónap 21.én a havim,elég erőteljesen.Még gondoltam is hogy legalább ez az év kipipálva.23.ától mostanáig nagy depiben voltam,szinte kihagytam a karácsonyt,anyámhoz se mentem el,nem beszéltem inkább senkivel,szinte csak aludtam,ettem,neteztem.Ma összeszedtem magam hogy ez így nem mehet,jobb ha nem leszek ma éjjel egyedül,van egy férfi ismerősöm akivel jóban vagyunk,de ez inkább szexuális jellegű.Gondoltam akkor a szexben kiélem magam,és nem gondolok semmire,bár sokat hezitáltam ezen is.Erre most 1 órája megjött a havim megint,mintha most lenne itt az ideje.Most már értem miért voltam depiben,viszont úgy látom teljesen felborult a hormonháztartásom,mióta szabadságon vagyok.A férfi aki jön,szerintem ezt nem fogja elhinni.Nekem semmi gondom azzal hogy ilyenkor szex legyen,de ő valamiért nem ez a típus.Viszont ha már idejön,én szeretném ha lenne szex.Hogy mondjam meg neki ezt,vagyis meg tudom mondani,de hogy vegyem rá hogy legyen is valami ? Mindenképpen szexet akarok,nem más dolgokat.
2018. dec. 31. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beléd dughatja a farkát, de beszélni nem tudtok?
2018. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

"A férfi aki jön,szerintem ezt nem fogja elhinni."

Mutasd meg neki a tamponod.


Amúgy meg pippantsd le.

2018. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fú, de pörög már a szilveszteri unatkozda...

Használd a szád.

2018. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Ott segged is!
2018. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mensi 10 naponként.

Inkább a dokid számát keresd elő.

2018. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Anál, vagy ha az nem pálya, akkor soft tampon. Pasi észre se veszi.
2018. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Még így is van 2/3 lyuk nem?
2018. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!