Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy a legjobb kiverni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legjobb kiverni?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat is, kösz.
2010. jún. 28. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Kalapáccsal, baseball ütővel, hús kloffolóval, box kesztyűvel... Hülye kérdésre hülye válasz. De mégis hogy gondoltad van 2 kezed , a legtöbb variáció az lehet, hogy vagy jobbal vagy ballal, esetleg másnak a kezével.
2010. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyádat boldogítsad a kötözködéseddel.
2010. jún. 28. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Pff nem tom mi nem tetszik... Most komolyan mégis mit vártál: hogy menj fel a Mátrára, ott feküdj hasra, nézd a kék eget és szólj marcsinak? Vagy nem tudom milyen típusú válaszokat vársz.
2010. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

sehogy.

Öcsém ha annyira gizda vagy, hogy nem tudsz egy csajt összeszedni, akkor IJ.

Szánalmas vagy, hogy még ezt is közösségi portálon kérdezed meg.

2010. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És még én vok a kemény. xD
2010. jún. 28. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Sehogy??? Baszzanova! Hol a fa..ban éltek ti? Nállatok a szexuális érettséghez adnak egy nőt is aki kielégít titeket?? Soha sem vertétek ki? Én megtettem, sokszor, már nincs szökségem van rá, mert van aki megtegye azt is akár, de azért így belegndolva rossz helyre születtem :)

18/F

2010. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
box kesztyüvel
2010. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!