Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen le vagyok taglózva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen le vagyok taglózva, ebből hogyan jöhetnék ki jól? N

Figyelt kérdés
Volt egy incidens pár napja.Azon a napon megittam pár sört,mert magam alatt voltam exem miatt,főképp,de más gondjaim is vannak.Szerintem megittam vagy 6 sört,ez pont bőven elég nekem.Ez olyan K.O. lehetett nekem,mikor becsöngetett exem meg az új ribije,nem tudom minek,biztos azt gondolták ha együtt boldog karácsonyt kívánnak,majd minden szuper lesz.Nem emlékszem a történtekre,de állítólag ami ott volt az előszobában borosüveg,hozzávágtam a csajhoz,baja nem lett,de azt mondta exem másnak,hogy ő ez miatt adott nekem 1pofont is.Na viszont erre én nagyon nem emlékszem,de tegyük fel így volt.Tehát a 2 nyomorék lejön hozzám,és széles vigyorral boldog karácsonyt akarnak kívánni ? Miközben előtte elmondtam a véleményem,hogy ilyen gyökerekkel nem állok szóba ismét ? És erre megüt ? Nagy valószínűséggel ez így történt,mert ezt hallottam mástól,viszont innentől,mivel a szomszédom az exem,hogyan viselkedjem a hétköznapokban ? Az ilyet nem bírom elviselni,de az se megoldás,hogy szétverem az ajtóját pl.Ebből a sztoriból hogy lehet kijönni úgy,hogy én megmaradok nőnek,és megmutatom azt,hogy én ezt a szintet nem képviselem ? Nem érdekel olyan válasz hogy ne igyál,stb,én csak arra vagyok kíváncsi,hogy jöhetek ki ebből úgy ,hogy legyen tiszteletem.
2018. dec. 31. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell velük szóba állni, ennyi.
2018. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Találkozunk az új évben?:D tetszik,végre egy harcos:D
2018. dec. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Majd kitalálod magad
2018. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!