Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elment nélkülem wellnessezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment nélkülem wellnessezni ez normális?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok a barátnőm 19. 1 éve vagyunk együtt a barátnőm bejelentette 1 hete hogy szilvesztert a szüleivel tölti és elmennek welnessezni , mondom okés de nem mehetek veletek? aztmondta nem ... felajánlottam hogy nyugodtan veszünk ki másik saját szobát , én fizetek mindent és mehetünk saját autómmal is teljesen mindent én állok .. az volt a válasz nem ... csak szerintem nem normális ez ? egyébként nem ez az első se a második hogy nem mehtek velük sehova , én pedig arra vágynék hogy vele szilveszterezhessek mert szerintem az normális dolog lenne .
2018. dec. 31. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem normalis, mivel nyilvanvaloan ez egy csaladi program, nem "parkapcsolatos"
2018. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És miért ne mehettem volna velük? mi mindig hivjuk magunkal , ők soha , nem mehetek velük egy nyaralás, kirándulásra se. és azt kérte tőlem hogy ő ugye elment de én ne menjek átt a haveromhoz bulizni.
2018. dec. 31. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Baratnod egy idióta ha már nem akarta hogy menjel vele wellnessezni akkor milyen alapon tiltja meg neked hogy nem mehetsz haverodhoz bulizni ?

Én a helyedben már csak azért is elmennek bulizni

N24

2018. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Én ebben az esetben, hogy a szüleivel van, nem akadnék fent a dolgon.
2018. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Menj nyugodtan bulizni, ha nem akarja, hogy te elmenj, akkor legközelebb mész velük vagy ő marad veled. Szard le.

32/f

2018. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar veled lenni, ilyen egyszerű.
2018. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert attol, hogy a lanyukkal vagy epp együtt, a szuleinek meg nem vagy kozeli csaladtag, es nem veled akarnak lenni, hanem csaladi programot szeretnenek. Ahogy a baratnod is.
2018. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen most nem kell kiakadni, a szüleivel megy 1x,nem valami idegen hapsival.


30N

2018. dec. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem normalis. Vmi nem stimmel.

Szerintem keress magadnak te is egy potmamat,akivel wellnessezel meg egyebek....

N/36

2019. jan. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Normálisnak normális, csak szokatlan.


Az viszont tény, hogy döntenie kéne végre... Mamahotel, vagy te!

2019. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!