Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Én vagyok a teljesen zakkant?

Figyelt kérdés

Mai nap szóba került itthon valahogy,hogy teljesen normális,ha valakinek a párja.férje meghal,akkor 1 év után lehet új társat keresni.

Ez engem annyira mélységesen felháborít...

Lehet azt mondani.hogy maradi vagyok..

Én azért mentem hozzá a férjemhez.mert ő az egyetlen szerelem az életemben..soha senki iránt nem éreztem ezt és ezután sem tudnám!!

Folyton csak hozzá hasonlítanék másokat.

Semmi közöm.ha bárki máshogy látja..de nekemnez a normális és felkavaró,hogy emberek túllépnek ennyire könnyen egymáson..

Nekem a férjem a mindenem..soha nem tudnék másra nézni..


2019. jan. 2. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
maradi vagy,nem lehet örökké gyászolni,az élet megy tovább.
2019. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd kivnacsi leszek 3 ev utan is igy fogsz-e velekedni amikor kiderul hogy megcsalt a szomszedasszonnyal. Felnott letere hogy tud egy no ilyen 14 eveskent gondolkodni?!
2019. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy mennyi idő után áll készen valaki egy új párra változó, nem lehet így meghatározni hogy egy év...

Nem vagy zakkant, te így érzed. Ez normális hiszen még él.

Ne kelljen abba a helyzetbe lenned hogy másként gondold azt kívánom neked. De attól még hogy ők így gondolják, ők is normálisak...

2019. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp gondolja ezt a dolgot. Van, aki képes új kapcsolatot létesíteni, van, aki nem akar és nem is tud.


Nem vagy zakkant, csak neked erről teljesen más a véleményed, mint a párodnak, de ettől függetlenül mind a kettőtöknek igaza van.

2019. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem a párom mondta ezt.

Hanem apámék.

A párom is így gondolkozik ,ahogy én. Ezt onnan tudom,hogy mielőtt én bármikor is elmondtam volna a véleményem erről,ő is hasonlóan vélekedett a témáról.

2019. jan. 2. 10:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, te ezen miért háborodsz fel. Nem azt mondták, hogy kötelező, hanem hogy nem illik.

Voltam olyan temetésen, ahol már a feleség halotti torára a szerető meg a lánya főzött. Konkrétan másnap odaköltöztek.

Gondolom, a rokonaid arra céloztak, hogy illik egy évet várni.

2019. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, van aki 5-10 év házasság után elválik. Ők sem így gondolták az elején, de a dolgok változnak. Én is így gondolkodtam mint te, sosem tudtam elképzelni sem hogy egyszer el fogunk válni és én fogom beadni a papírokat....de ember tervez, Isten végez. Nyilván máshogy áll az új kapcsolathoz az, ahol a házasság már megélt egy-két dolgot mint az, ahol még lángol a szerelem. De hidd el, nem zakkant az, aki egy-két éven belül új párt választ magának. Sőt, mondok neked valamit: ha abbahagynád a szexet a férjeddel, és 1-2 év múlva meghalnál, mást keresne utánad. Sőt, gyanítom, hogy elválna vagy megcsalna egy idő után. Csak a szexért. És még hibáztatni sem nagyon tudnád,ha ez történne.

Úgyhogy ne húzz rá egy általánosságot a ti életetekre, de a máséra sem, mert nem tudhatod, kik hogy éltek. A szándék többnyire ugyanaz: örökkön örökké. A valóság meg....más.

2019. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%
az apádék más világba éltek teljessen,ez megint más az múlt,történelem,gyöpösség.
2019. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

A gyászév teljesen érthető, hiszen mindent meg élsz egyszer nélküle.

Hogy utána merre indulsz, a Te dolgod. Az sem elítélendő, ha a úja házasodsz, az sem, ha nem. De nem jó az embernek egyedül... (Teremtés könyve)


42/F

2019. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, maradi vagy. AZ élet megy tovább. Örökké egyedül élnél akkor? Kétlem. És ha valaki szereti párját, akkor el sem várná, hogy utána magányos maradjon.
2019. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!