Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Én vagyok a teljesen zakkant?

Figyelt kérdés

Mai nap szóba került itthon valahogy,hogy teljesen normális,ha valakinek a párja.férje meghal,akkor 1 év után lehet új társat keresni.

Ez engem annyira mélységesen felháborít...

Lehet azt mondani.hogy maradi vagyok..

Én azért mentem hozzá a férjemhez.mert ő az egyetlen szerelem az életemben..soha senki iránt nem éreztem ezt és ezután sem tudnám!!

Folyton csak hozzá hasonlítanék másokat.

Semmi közöm.ha bárki máshogy látja..de nekemnez a normális és felkavaró,hogy emberek túllépnek ennyire könnyen egymáson..

Nekem a férjem a mindenem..soha nem tudnék másra nézni..


2019. jan. 2. 10:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az embereket manapság már egyre kevésbé érdeklik a társadalmi elvárások. Így hát már akár a halála előtt is lehet új társat keresni. Jogilag rendben van, nem bütetendő dolog. Aki képes telibefosni a rokonai-ismerősei véleményét, aki nem növesztett gerincet, a pszichopaták, ők mindenre képesek.
2019. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi szuzen hazasodtunk, holtomiglan-holtodiglan. Nagyon szeretem a ferjem, tudomasom szerint o is engem. :) De, ha valamelyikunk hamarabb meghalna, az nem jelenti a masik elve eltemeteset. Az 1 ev, az szamomra is alap, illik is, meg a gyaszfolyamathoz azert realis annyi ido, noha valakinek sokkal tobb kell, azert lenyegesen kevesebb nem szokott lenni, ha igazi szeretet volt koztuk. Remelem 90 evesen halunk meg, egymas kezet fogva, de, ha 30 evesen ozvegy maradna, nem kivannam, hogy maradjon egyedul elete vegeig. Pedig, mint irtam, meglehetosen konzervativok vagyunk az atlaghoz viszonyitva.
2019. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!