Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, mit gondoltok a házassági szerződésről úgy általánosságban?

Figyelt kérdés
Ti írnátok vagy nem ? Válaszotokat kérlek indokoljátok és írjátok ki a nemeteket/korotokat is, ha felhasználónevetek nincs megjelenítve.

2019. jan. 2. 11:55
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
És valaki odaadná a ~14.5 millióját az exének, ahogy a #13-ban kérdem ?
2019. jan. 2. 14:55
 22/23 anonim ***** válasza:
80%
12. vagyok- én odaadnám. Amíg ő otthon volt a gyerekekkel, addig ugyan a kieső fizetését fedezte a kiadott albérleteim, viszont ennek megfelelően ő maga nem tudott saját magának pénzt félretenni. Lehet, hogy csak egyoldalúan gondolkodom, mert fordított esetben, amikor majd én maradok itthon a gyerekekkel és én fogok kevesebb pénzt keresni és többet kimaradozni a munkából miattuk, akkor valahol elvárnám, hogy ez válásnál figyelembe legyen véve, anyagi szempontból is. Én ezt így érezném fairnek.
2019. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Akkor te nagyon kedves vagy utolsó. A fairségre azt mondom, hogy amúgy is az voltál vele, hiszen gondoskodtál róla, míg ő a gyerekekről gondoskodott.

Én komolyan mondom, aki ezért pénzt adna vagy kérne és tudna adni/van miből, az már inkább fogadhatna dajkát is ennyi erővel.

2019. jan. 2. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!