Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytatom vele a beszélgetést....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatom vele a beszélgetést. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/F

Elnézést a helyesírasi hibáimért, gyorsan írtam, és számitógépen, és próbáltam leírni a legfontosabbat. Köszönöm a megértést. Várom a válaszokat.


21 éves a lány. Ezt a történetet leírtam már tegnap, aki még nem olvasta volna el, itt a link: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



Folytatom: Ott kezdődött az egész vita tegnap, hogy állandóan azt kérdeztem tőle, hogy csinál-i nekem orális szexet, mivel tapasztalatlan vagyok. Ezt már milliószor megvitattuk. Szeretett volna velem megszakítani a kapcsolatot, én nem hagytam. Addig írtam neki, míg vissza nem írt. Aztán visszaírt, és hogy ismerem-i ezt és ezt a lányt. Mondom igen rég írogattunk, hogy jártunk-i ki, volt-i szex, miért like-ja a fényképemet, honnan ismerem, hány éves, meddig írtunk, miért nem írunk, küldtem neki képet hogy ő engem mindig bejelöl aztán valahogy áttértunk arra amit kuldtem neki azt a nagy adag szoveget. Hogy ő azt az egész fogalmazást lefordította, hogy miért nem engedték a szuleim 15 éves koromban baratnot, hogy jol teszem hogy a szuleimre hallgatok, stb stb. hogy csak jot akarnak. Hogy muszaj elbúcsúzni. Mondom miért? Ezt érdemlem? Hogy nem hogy túlsagosan jo vagyok hozzá, és ő ezt nem érdemli meg, hogy találok jobbat tole, hogy talán egyszer az életben majd találkozunk. Aztán feljott az a szitu, hogy a fűtés nem megy neki ahol lakik, ideges volt, aztán hogy találkozunk-i máma, mondom lehet. Azt mondta tegnap, hogy máma elmennék hozzája ahol lakik, hogy néznénk filmet, stb stb. Mondom oké, hogy vigyem el neki az ugynoksegre a papírt ahol dolgozott mert készultem városba elvinni a saját papíromat. Elmentem máma nytrára elviszem a papírt, hogy miért nem szoltam neki, hogy megyek városba. Irtam neki reggel, de ő nem volt online reggel akkor felcseszodott, hogy akkor sz@rjak rá. Megint kérdezte tőlem, hogy honnant vagyok, de ezt már egyszer megkérdezte.



Ezek után is van még értelme folytatni az egészet? Már nem vagyok olyan amilyen voltam, nem fogok neki édeskedni, elég volt! Mi a véleményetek?


2019. jan. 2. 13:54
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
már belefájdult a fejem.
2019. jan. 2. 13:56
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Jesszusom. El ne engedd ezt a lányt, mert még egy ilyen ostoba nyomorultat nem fogsz találni, aki két mondatnál tovább hajlandó lesz szóbaállni egy ilyen utolsó gyökérrel, mint te :D
2019. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azért kikérem magamnak! Miért lennék gyökér? Azért mert megteszek mindent a barátságunkért?
2019. jan. 2. 14:05
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Megfájdult a fejem attól, hogy végigolvastam ezt a két akármit. Értem én, hogy felvidéki vagy. Az olyanok nem is zavarnak, mint a "máma"...viszont a mondataid 90%-a katyvasz.


Egy valamit azért megkérdeznék.

Tegnap: "Aztán a fogalmazásba írtam, hogy undorodok az olyan lányoktól, akik orálisan kielégíti a fiút."


Ma: "Ott kezdődött az egész vita tegnap, hogy állandóan azt kérdeztem tőle, hogy csinál-i nekem orális szexet, mivel tapasztalatlan vagyok."


Most akkor undorítónak tartod azokat a nőket, akik sz_pnak vagy csak azt tartod undorítónak, ha előtted más fazont is lesz_ptak?

2019. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen barátságról beszélsz? Azt nevezed barátságnak, hogy naponta azzal baszogatod, hogy mikor szop le? :D Őszintén remélem, hogy trollkosz.
2019. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂
2019. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

14:10: Igen. Mivel tapasztalatlan vagyok, szerettem volna tudni, hogy miben tapasztalt, ha szeretne tőlem kapcsolatot, hogy nem-i zavarná őt, hogy szűz vagyok. Nem írtam neki ezt mindennap, regalabb 3x. És azért, mert undorodok az olyan lányoktól igen, de nem szeretnék tőle semmit mármint ezért, másmint azért, ahogy viselkedik.


Utolsó mondatodra válaszolva. Igen, igen, mind a kettőt tartom undorítónak.



14:11: Ez a lány szeretne végre kapcsolatot, megbeszéltük, hogy 1 hónap után megpróbáljuk egyutt, hogy betanít szexben, stb stb. Csak én szégyellettem magam ő előtte, hogy igazán-i gondolja, hogy nem zavarja őt, hogy szűz vagyok, hogy nem. Ezért állandóan kérdeztem tőle, hogy be-i tanít vagy sem, mert vannak olyan lányok akik azt mondják hogy igen, és megmutatják a fiúk a farkukat, és leesnek. Ezért kérdeztem tőle, mert minden lány más, és szerettem volna tudni, miben tapasztalt, mi lenne ha kapcsolatban leszünk.

2019. jan. 2. 14:17
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rézfán-fütyülő-rézangyalát akarsz te ettől a szegény lánytól, ha undorítónak tartod? Mi a búgós-kismacska-farknak akarod, hogy lesz_pjon, ha undorítónak tartod a sz_pást?
2019. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Remélem értitek már. Nem szexre megy ki az egész játszma, csak ha szeretne velem kapcsolatot, szeretném végre elveszíteni a szüzességemet, és ezért kérdeztem tőle ilyen dolgokat, miben tapasztalt stb stb. De nem szeretnék tőle semmit, ahogy viselkedik. Én nyálaskodok neki, és ő olyan durva, egyszóval kirobbant tegnap is a semmiből, mert hogy nem megy a fűtés, mintha én tehetnék az egészről. Egyszóval hülye természete van, és fura.
2019. jan. 2. 14:21
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy csináljon nekem orált, csak szerettem volna tudni, hogy igazán csinálta-e vagy sem.
2019. jan. 2. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!