Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folytatom vele a beszélgetést....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatom vele a beszélgetést. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/F

Elnézést a helyesírasi hibáimért, gyorsan írtam, és számitógépen, és próbáltam leírni a legfontosabbat. Köszönöm a megértést. Várom a válaszokat.


21 éves a lány. Ezt a történetet leírtam már tegnap, aki még nem olvasta volna el, itt a link: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



Folytatom: Ott kezdődött az egész vita tegnap, hogy állandóan azt kérdeztem tőle, hogy csinál-i nekem orális szexet, mivel tapasztalatlan vagyok. Ezt már milliószor megvitattuk. Szeretett volna velem megszakítani a kapcsolatot, én nem hagytam. Addig írtam neki, míg vissza nem írt. Aztán visszaírt, és hogy ismerem-i ezt és ezt a lányt. Mondom igen rég írogattunk, hogy jártunk-i ki, volt-i szex, miért like-ja a fényképemet, honnan ismerem, hány éves, meddig írtunk, miért nem írunk, küldtem neki képet hogy ő engem mindig bejelöl aztán valahogy áttértunk arra amit kuldtem neki azt a nagy adag szoveget. Hogy ő azt az egész fogalmazást lefordította, hogy miért nem engedték a szuleim 15 éves koromban baratnot, hogy jol teszem hogy a szuleimre hallgatok, stb stb. hogy csak jot akarnak. Hogy muszaj elbúcsúzni. Mondom miért? Ezt érdemlem? Hogy nem hogy túlsagosan jo vagyok hozzá, és ő ezt nem érdemli meg, hogy találok jobbat tole, hogy talán egyszer az életben majd találkozunk. Aztán feljott az a szitu, hogy a fűtés nem megy neki ahol lakik, ideges volt, aztán hogy találkozunk-i máma, mondom lehet. Azt mondta tegnap, hogy máma elmennék hozzája ahol lakik, hogy néznénk filmet, stb stb. Mondom oké, hogy vigyem el neki az ugynoksegre a papírt ahol dolgozott mert készultem városba elvinni a saját papíromat. Elmentem máma nytrára elviszem a papírt, hogy miért nem szoltam neki, hogy megyek városba. Irtam neki reggel, de ő nem volt online reggel akkor felcseszodott, hogy akkor sz@rjak rá. Megint kérdezte tőlem, hogy honnant vagyok, de ezt már egyszer megkérdezte.



Ezek után is van még értelme folytatni az egészet? Már nem vagyok olyan amilyen voltam, nem fogok neki édeskedni, elég volt! Mi a véleményetek?


2019. jan. 2. 13:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Beszélni róla, még akarni, az kettő :)
2019. jan. 2. 14:23
 12/24 anonim ***** válasza:

"csak ha szeretne velem kapcsolatot, szeretném végre elveszíteni a szüzességemet"


Szóval te csak azért szeretnél tőle bármit is, mert el akarod veszíteni a szüzességed. Ez aztán valami. Ezek után még te nézed le őt?



"Beszélni róla, még akarni, az kettő :)"


Ez így van. Viszont mivel magyar fórumon vagy, illene magyarul fogalmazni. Ismétlem, semmi bajom azzal, hogy felvidéki vagy. Egyszerűen a mondataid nagyon nem azt adják át, ami valószínűleg a fejedben van.

2019. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem nézem le őt, szeretnék tőle bármit is, a döntését elfogadom. Nem vagyok nyomulós a szexre, csak szerettem volna tudni, hogy milyen tapasztalatai vannak. Talán igen úgy néz ki, hogy szexre kell nekem, de nem így van. Ha így lenne nem fogadtam volna el a döntését és én tiltottam volna le őt. Így folytassuk a beszélgetést, nem hagyom a fejemre sz@rni, normálisan kommunikálnunk.


Persze értelek, elfogadom a kritikát, hogy mit keresek itt stb. Mit akarsz ezzel mondani?

2019. jan. 2. 14:41
 14/24 A kérdező kommentje:
Megértem őt, hogy felcsesződött azon, hogy azt kérdeztem tőle körbe-körbe, de nem hittem neki, és nem is tudok benne hinni, sem megbízni. Most talán fura lesz, de csak barátságot szeretnék tőle, semmi többet, mármint ebből a szempontból, ahogy viselkedett velem szemben, és ne gondolja, ne gondoljátok, hogy csak szexre akarom őt. Ha valójában csak szexre kellene a lány, akkor bele megyek a kapcsolatba, lefekszunk és Csá, de én nem vagyok ilyen. Ha olyan lennék beleegyezek a kapcsolatba, de félek, hogy rosszabb lesz, hogy megint csalódás lesz a vége.
2019. jan. 2. 14:50
 15/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha jól értem: baràtsàgot akarsz vele, de közbe vegye el a szüzességed is, és az orális miatt naponta többször zargattad, hogy bevállalná-e? ( de közben mrg nem is akarod....xd) á, ember, mit szedsz?xd
2019. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen vegye el a szüzességemet ha együtt leszünk. Hamarabb nem
2019. jan. 2. 14:59
 17/24 A kérdező kommentje:
Minden megbeszélve. Végre
2019. jan. 2. 15:26
 18/24 anonim ***** válasza:

Lehet velem van a baj, de én ezt egyszerűen nem értem.

Miben maradtatok végül?

2019. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy, és a csaj is, ha szóba áll veled. Szóval kapcsolatra nem kéne, de lefeküdnél vele, miközben lenézed ezért? Azta,te vagy a prototípusa annak a pasinak, akik miatt a nők megundorodnak a fajtádtól.
2019. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
53%
Minél több kommentet írsz, annál gusztustalanabb vagy. Gratulálok, biztos jó dolog egy ekkora hulladéknak lenni.
2019. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!