Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamit jelenthez ez? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit jelenthez ez? Vagy nincs jelentősége?

Figyelt kérdés
4 éve tart(ott) a se veled, se nélküled kapcsolat. Közben mindkettőnknek volt, hogy volt párkapcsolata, de valahogy mindig visszahúzott valami a másikhoz. Tavaly áprilisban összekaptunk egy dolgon, és egészen decemberig nem is hallottunk egymásról. Egy környékről vagyunk, ezért tudtam, hogy nincs senkije (persze ettől függetlenül randizhat valakivel, nincs kizárva), így bátorkodtam felkeresni őt és írtam neki egy rövid sms-t. A válasza nagyon semleges volt, éreztem rajta az elutasítást. Majd karácsonykor a "Boldog karácsonyt" üzenet mellé leírtam, hogy nagyon sajnálom ami történt stb. Gondoltam lesz ami lesz. Ha elutasít, akkor is legalább tudom, hogy hányadán állunk. Így is lett. Leírta, hogy nem szeretné ha többet jelentkeznék, mert eddig sem ment sosem, most sem fog és inkább ne erőltessük a dolgokat. Természetesen elfogadtam. Viszont azóta az egyik közösségi oldalon folyton nézegeti a profilomat egy régi profiljáról. Ezt azalatt az idő alatt, amíg nem beszéltünk, sosem tette.. Lehetséges, hogy mégis valamit megmozgattam benne?
2019. jan. 2. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én spec.belehalnék félig, hogy "közben volt, hogy mindkettőnknerk volt pàrkapcsdolata" ez szàmomra azt jelenti, hogy annnnnnyira még sem vagxunk fontosak egymàsnak. Ne jelentkezz többet, hagyd békén , szerintem.
2019. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Jesszus, lépj tovább... ebből nem lesz egy emelkedett kapcsolat még ha neadjisten ki is alakulna...
2019. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is jelentkeztem neki azóta sem. Csak ez volt fura, hogy ő kérte, hogy fejezzük be, aztán folyamatosan les. Természetesen ebből nem akarok semmit kihozni, vagy bizakodni, hogy bármi is lesz, mert ebben igaza volt: eddig sem működött és most sem működne.
2019. jan. 2. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy "les"? Amúgy ezt tényleg le kéne zárni. Vannak azok a kapcsolatok amik párkapcsolatként nem működnek de pl utána a felek barátok tudnak lenni. Vannak azok a kapcsolatok ahol a felek teljesen megutálják egymást és egyikük se akarja látni a másikat és örökre hagyják egymást.

És vannak ezek ahol valahogy mindig összegabalyodnak de sehogy sem jó. Na ezt is hagyni kell. Sose lesz jó vége. Valaki mindig sérül.

2019. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy megnez kozossegi oldalakon, az nem jelent semmit.

En is sokat lestem az egyik bunko pasi oldalat, csak azert, hogy oruljek, hogy mekkora paraszt dolgokat posztolt es milyen jo, hogy nem kerultunk ossze a vegen.


Amugy meg alapszabaly, ha a ferfi valamit mond, akkor higyj neki. Marmint ha elutasit, akkor az oszinte.


Ha meg akarnak szerezni, akkor fognak hazudni, hogy megkapjanak, de ha nem akar, akkor azt oszinten meg fogja mondani.

2019. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A "történet" részbe ha felteszek valami képet, akkor mindig látom, hogy ki az aki megnézte. Ebből tudom, hogy felkeresi az adatlapomat.


Egyébként ilyen hülyeségeket nem szoktam kirakni, úgyhogy nem hiszem, hogy ezt "élvezné".


Mi párkapcsolatilag sosem működtünk volna, ezt rég beláttuk egymásnak. Viszont szexualitás értelmében meg annál inkább. Én képes vagyok elengedni, szó sincs róla, hogy megkeresném újra.


Köszi az eddigi válaszokat :)

2019. jan. 2. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt csak ugy ertettem, hogy ha valaki kivulrol szemlelo latna, hogy hanyszor neztem meg az oldalat, akkor tuti azt hinne, hogy meg mindig odaig vagyok erte,

es nem gondolna, hogy mas is lehet a hatterben.

2019. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Persze, értem, hogy hogy értetted :)
2019. jan. 2. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!