Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok van egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok van egy bizonyos kor, ameddigre jó ha van/volt már párkapcsolatod? Én frusztrálva érzem magam miatta.

Figyelt kérdés

Szval, tudom, nem a legvészesebb, de most vagyok 18 éves. Lány vagyok. Még nem csókolóztam, nem volt barátom. Kavartam már 3-4 sráccal, de nem történt köztünk több. Mondjuk, h csak kóstolgattuk egymást.

Szval kezdem frusztráltan érezni magam, mert nem csókolóztam még. és ha egyszer arra kerül a sor, akk hiányozni fog a "tinikori tapasztalat". Szerintetek?


2010. jún. 28. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vesd be magad :)
2010. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21 vagyok egy nővel sexeltem eddig,nerm késtél még le semmit,nem?
2010. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Énis ígyvagyok még nem csókolóztam

14F

2010. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen kezdtem el bulizni csókolózni meg 17 vtam amikor elvesztettem. nincs gáz
2010. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azért vágod, h köztünk 4 év van. az alatt bármi megtörténhet(14/F-nak)

Am nem fogok féktelen pasizásba kezdeni. Csak kezdem egy picit rosszul érezni magam miatta...

2010. jún. 28. 20:54
 6/15 anonim ***** válasza:
15f Még nem volt sose barátnőm.Nem csókolóztam.
2010. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Énis tök izésen érzem magam mert még eddig nemvolt bnőm sem

és az eggyik nyomi haverom meg már nemis szűz 14 évesen és a volt osztályomban is sztem mindenki csókolózott már

20:52 voltam

2010. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Van ez a bizonyos kor, olyan 25 év körül. Nem történik semmi, ha csak később kezdesz ezekbe a dolgokba bele, nem maradsz le semmiről.

A legnagyobb baj, ami érhet, az az, ha emiatt stresszelsz és frusztrálod magad. Komolyan.

2010. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én 22F vagyok és lekéstem kb mindenről (nem volt barátnőm).

most meg már késő.

nem esik jól, de nem változtathatok rajta...

2010. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én 24 évesen vesztettem el és azóta is bánom, hogy nem 16-18 évesen! Rengeteg minden maradt ki az életemből, amit már senki nem adhat vissza.


Nincs olyan hogy illik, vagy kell, de jó, ha nem vesztegeted az éveidet! Erre később magad is rájönnél!

2010. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!