Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok van egy bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok van egy bizonyos kor, ameddigre jó ha van/volt már párkapcsolatod? Én frusztrálva érzem magam miatta.

Figyelt kérdés

Szval, tudom, nem a legvészesebb, de most vagyok 18 éves. Lány vagyok. Még nem csókolóztam, nem volt barátom. Kavartam már 3-4 sráccal, de nem történt köztünk több. Mondjuk, h csak kóstolgattuk egymást.

Szval kezdem frusztráltan érezni magam, mert nem csókolóztam még. és ha egyszer arra kerül a sor, akk hiányozni fog a "tinikori tapasztalat". Szerintetek?


2010. jún. 28. 20:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

18. születésnapom után 25 nappal csókolóztam először. Rá két hónapra feküdtünk le először... :D szülinapomon meg azt mondtam: soha nem lesz senkim, és Őt meg főleg nem fogom soha megkapni...

:D

18L

2010. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
15:13 szerencsés vagy
2010. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én lassan 25 leszek, és nem csókoloztam és nem is nagyon kavartam csak valamikor réég...

Csak annyi, hogy én nem gyötrődöm ezeken...de néha nekem is eszembejut.

2010. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az a 22F, aki írja, hogy még nem volt senkivel, de nem is változtathat rajta...hát istenem! Szánalmas:S Miért ki változtathat rajta, ha nem te?! Majd az atyaúristen, mi?! Amúgy a kérdezőnek, szerintem, hogy még nem volt kapcsolatod 18 éves korodra nem gáz, ne aggódj, biztos lesz valaki hamarosan, aki meghódít.
2010. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 15:51


Ha nem segítesz magadon, ez lesz a sorsod, és éhenhalsz a svédasztal tövében!!!

2010. júl. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!