Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merre lehetnek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre lehetnek az olyan lányok akik szűzként megvárnák a szeretkezéssel a házasságot?

Figyelt kérdés
Szűzként szeretnék ilyen társat. Veszett ritka?
2019. jan. 6. 07:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Szűz a szűzhöz he?! Te is a horoszkópod alapján akarsz párt találni?


Amúgy vallásos berkekben sok ilyen van, mármint aki tényleg komolyan veszi a vallását.

2019. jan. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha Te nem ugyan az a kérdező vagy,akkor akár itt is.Tegnap volt is egy hasonló kérdés.De egyetértek előzővel.
2019. jan. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Mi a templomi kórusban szerettünk egymásba a férjemmel. 😊
2019. jan. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Az elmúlt egy-két hétben láttam itt írkálni ilyen leányzót.

32/f

2019. jan. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3! Az jó, tök jól énekelek azt mondják..
2019. jan. 6. 07:59
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Templomban gondolom.
2019. jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Vallásos gyülekezetekben nézz szét.
2019. jan. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Rokonom ilyen, de ők már házasodnak. Hittanórán ismerkedtek meg.
2019. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a mai vallásos fiatalok sem őrzik meg. Kevés az aki igazán komolyan gondolja. Vallásos voltam, jártam templomba is, de a többség, az ilyen 15-16 évesek már simán dugnak orrba szájba ugyan úgy. Sokat nem segít a helyzeten. Amúgy miért akarnál házasságig várni? Szerinted ha nem lesz jó veled a szex, ott marad? XD.
2019. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vallásos berkekben, ugyan már! Még csak ott kefél mindenki mindenkivel, mégpedig olyan szépen és burkoltan, hogy sikerül is megtéveszteni alaposan azt aki nem jártas efféle körökben.
2019. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!