Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjnél vagyok, de egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnél vagyok, de egyik exemre gondolok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy bár mint ember szeretem és tisztelem a férjem, de nagyon mások vagyunk. Mostanában egyre többször, akár apró dolgokon is összekapunk. Sokszor úgy érzem, nem vagyok igazán boldog mellette. Pár hónapja folyton egy exemre gondolok, akivel külső ok miatt szakadt meg a kapcsolatunk (ezt nem részletezném). Igaz, vele nem boltunk sajnos sokáig együtt, de szerintem vele nagyon összeillettünk. Nagyon szerettük egymást. Én azt hittem, hogy nekem ő lesz az igazi. Úgy hiszem, hogy én a szívem mélyén még mindig őt szeretem. Vagy? Szerintetek csak azért gondolok újra rá, mett a férjemmel nem vagyok teljesen boldog?

Mi a véleményetek erről?

Mit tegyek szerintetek?


30/N


2019. jan. 7. 10:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak álmodozik Róla.
2019. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem szereted, mégis vele vagy, mi a ráknak?
2019. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az exeddel esélyed sem volt rosszban lenni, látni, hogy milyen vele élni, milyen hibái vannak. Picit idealizalod a képet róla magadban
2019. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
18%

#9


Fiatalok!? Szerintem elnézted, nem "20/N" volt, hanem 30...


És az ilyen téren már nem számít fiatalnak, már 24 évesen is késő. 30 évesen meg főleg.


Bár tényleg jó, ha egyik erre, másik arra, de sok jóra ne számítsanak 30 évesen. Mivel aki normális az már mind elérhetetlen akkoriban...


Jöhet a lepontozás, de attól még így van. Hiába áltatja magát mindenki.

2019. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14# Miért azt vetted észre,hogy a normális nők 30 éves korig már elkeltek mind?Szóval afölött semmi értékelhető? Ha olyan normálisak,és épek akkor mi ez a sok sápítozás itt? De nem csak itt,elég sok helyen
2019. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#14

Több 90 év feletti embert is ismerek. Hozzájuk képest 30 évesen szemtelenül fiatal.

Azért ne éljen le 50-60 évet egy ilyen házasságban, mert brühühü, a gyakorin a 30 éves inceleknek csak a 16 évesek jönnek be.

A való életben sokan találnak új párt 40, sőt 50-60 felett is, akár gyerekkel is. Ehhez képest 30 évesen, gyerek nélkül ezerszer könnyebb.


Azt pedig direkt neked írom, hogy felnőtt emberek nem azért szakítanak, mert minden áron új kapcsolatot akarnak.

2019. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"Ha problémád van a párkapcsolatoddal és a férjeddel, akkor miért nem ülsz le vele ezt megbeszélni? Luxus kinyitni a szádat és közölni vele a problémádat?"


Már beszéltünk pár problémáról, de ugye azt nem gondolod, hogy majd csak úgy mondom neki, hogy a szex soha nem volt olyan jó vele, mint az exekkel... mert hogy ezt így nyíltan megmondanám neki nemhogy javitana hanem rontana a helyzeten...

2019. jan. 8. 06:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!