Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén! Ütöttél már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Ütöttél már meg valaha lányt? (Fiúk válaszát várom! )

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt mindenki tiszteli a női nemet, de biztos vannak akik emeltek már kezet lányra/nőre.

Ha igen, mi volt az oka?

Megbántad?


Lánytesós verekedés nem számít! :)

(Ja és én is szeretem a szilvás buktát! :))

Igyekeztem megelőzni minden lehetséges rossz választ :D


2011. júl. 19. 00:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
43%

aha...5-6 évesen...nemhagytam magam:D:D

kis hülye voltam,miért bánjam?:D


jah meg a szilvás buktát nagyon szeretem:D

2011. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
7%
lányokat ütni szégyen de rúgni dicsőség ;)
2011. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
0%
Nőt megütni szégyen, megrúgni tisztelet. :D
2011. júl. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
13%

és le fejelni ?:D


19F

2011. júl. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Megütni még nem, de egyszer megrúgtam egyet. Elsős voltam, és a betonpályán a srácokkal ilyen kakasviadalt játszottunk, hogy egymás nyakába ültünk és kergettük egymást. Erre a csaj, akit eleve nagyon nem szerettem, odajött, és lelökött a betonra a haverom nyakából. Eléggé fájt és egy pillanatra elvesztettem a fejem, és utána rúgtam egyet, ami talált is. Igazából nem tudom őszintén bánni, képmutató meg nem akarok lenni. De a mostani fejemmel úgy érzem, hogy sose tudnék megütni csajt. De igazából fiút se szívesen. Minek?

20f

2011. júl. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%
Általános iskolában egy cigány csaj ellopta a sapkám. Úgy fejbebsztam, hogy leült :D
2011. júl. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
engem meg ellökött egy fiú-.- úgy,hogy elestem..
2011. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
64%

Igen.Egy régi nőmet megtéptem,meg kapott egy maflást.

Nekemugrott,megfenyegetett,hogy tönkre teszi az életem,kirúgat a melóhelyemről meg hasonlók.

Egy dolog a szakítás,meg megint más elvenni az ember megélhetését,uh lebeszéltem erről.

Ha meg valaki fenyegeti a megélhetésem,akkor nem érdekel a neme.

2011. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
76%
nem,(testvérbunyó nem számít, de akkor is csak a lábamat használtam). Illetve 12 éves koromban felrúgtam egy lányt, mert nagyon tetszett...
2011. júl. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Nekem óvodás koromba húzta meg úgy a fiú a haja, hogy a markában maradt egy jó nagy csomónyi... anyukám el is tette az első udvarlás jeleit :))


De eddig (kopp,kopp,kopp) 20 éves koromig,nem akart bántani egy férfi sem :))

2011. júl. 19. 00:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!