Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ez rossz ötlet lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ez rossz ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Jól érzed magad a másik társaságában. A lány nem különben. Randira hívod. De ő tudja az idő úgyis szétválasztana ezert nem megy bele.


Azt válaszolná hogy találkozzatok gyakran (mivel élvezitek egymás társaságát) szex nélkül.


Hülye ötlet? Hogy reagálnátok?



2019. jan. 8. 19:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Leginkább 28+ vélemény érdekelne.

Csak őszintén

2019. jan. 8. 19:09
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Mi az hogy az idő úgyis szétválasztana? Ennyi erővel akkor az emberek fele nem lenne kapcsolatban. Szerintem nem sok értelme van.
2019. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Belemennék ugyan mivel jól érzenénk egymást. Másrészről ha biztosan tudnánk hogy vége lenne valamikor - akkor biztos nagy szenvedés lenne elválni... A szex pl nálam nem fontos. Az lenne a a baj hogy beleszeretek valakibe, akit később elszakít tőlem az élet.

(Pont nemrég volt egy ilyen kapcsolatom, és azóta sem tudtam túltenni magam rajta. Szex nem volt közben, és szerelmes voltam bele, több mint fél évig voltunk együtt.)

(33/F)

2019. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mert más a jövőkép.
2019. jan. 8. 19:14
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
"Jó éreznénk magunkat egymás társaságában - akartam írni.,,
2019. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

Legalább leírtad volna hogy te 28 vagy a lány 17. De a lényeg, ha valóban fontos neked, akkor elfogadod az ajánlatát, és igyekszel megmutatni a szebbik oldladat. Attól még sutyiban kefélhetsz bárkivel, hogy idegileg testileg ne rokkanj bele. És ha megpuhul a lány, akkor talán elfogad!


De lehetett volna a kérdés egyértelműbb. Talán egészítsd ki!

F/60

2019. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A másik fél hány éves? Kötve hiszem, hogy pazarolni akarná az idejét valami komolytalanra, ha úgyse jöttök össze.
2019. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, 23. A pasas 33
2019. jan. 8. 20:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Nem ismerem a pasit, de nem hiszem, hogy sokan pazarolnák az idejüket szexmentes haverkodásra, ha randizni akartak a kezdettől (+ ebben a korban meg sokan már komolyabb dolgokban gondolkodnak).
2019. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy f.. ság, aranyom...
2019. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!