Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értenek azon a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értenek azon a nők, hogy szeretik, ha éreztetik velük, hogy nők?

Figyelt kérdés

Sok kapcsolatban előjön ennek a hiánya.

Én pl. férfiként nem tudom, mi az, amitől férfinek érezhetem magam. Illetve tudom, de ahhoz nem kell más.


2019. jan. 9. 08:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor lehet velem van a baj de én az olyan kapcsolatokat szertem ami olyan mint egy nagyon szoros barátság. Mivel én nem vagyok romantikus , nem szeeetem ha ki akarjak venni a kezemből a szatyrot mert én is tudom vinni, helyettem fizetnek stb
2019. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
Például attól, hogy finoman bánik velem (akár a hétköznapokban, mikor megölely megsimogat, akár szex közben - például figyel arra, hogy hiába szenvedélyes a menet, én akkor sem pasi vagyok, óvatosan kell velem bánni), ha mondjuk kiöltözöm, frizurát váltok stb, észreveszi, megdícséri, ha kinyitja előttem az ajtót vagy más udvariassági "szabályokat" szem előtt tart. Néha még akkor is, amikor hagyja, hogy picit magamra vegyem a női sztereotípiákat, és főzzek neki, ő meg mondjuk virágot hoz "cserébe" (nyilván ez csak egy példa)
2019. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11%

Akkor érzem magam nőnek egy kapcsolatban, ha figyelmes a pasi, ahogy írtátok, ajtóban előre enged, cipekedésben nemhogy segít, hanem kikapja a kezemből a motyót.

Azaz nem hagyja, hogy elfáradjak valami fizikai dologban.

Megtisztel azzal, hogy megeszi az összes ennivalót, amit főzök neki, ha az az ehetőségi küszöbön belül van.

Egyébként: ha nem tőlem várja a kezdeményezést se a kapcsolat elején, se közben. Természetes neki, hogy találkozást és szexet például nem nekem kell kezdeményezni, hanem neki.

Lehet nagyon régimódi vagyok, de én ettől érzem magam nőnek.

2019. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ja, és gondolom, csak sötétben, takaró alatt van misszionárius szex.

Aztán pedig jól elver, hogy nőnek érezd magad. :D

2019. jan. 9. 14:01
 15/15 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értem ezt. Egyik felétől anyukának érezném magam, másik felétől továbbra is megbecsülve.


Szerintem ez egy szerencsétlen megfogalmazás, hogy nőnek érezni magad. Én is szeretem, ha mondjuk udvarias, de nem érzem nőnek magam tőle, csak nagyon jól.

2019. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!