Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon hiányzik

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon hiányzik

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel nagyon sokáig ,,együttvoltunk" vagyis sokat találkoztunk, de hivatalosan nem voltunk együtt, kicsit bonyolult. De sokszor olyanokat csinált ami nekem nagyon rosszul esett(pl aztmondta hogy hív de nemhivott, nem írt, aztmondta hogy kijön hozzám de nem jött végül lemondta), de voltak nagyon szép pillanataink. Azt mondta hogy ennyire még nem szeretett senkit de fél hogy nem felelne meg nekem, stb és éreztük hogy nem működik valamiért. A végére annyira eltávolodtunk, hogy momdtam neki hogy részemről lezártam és nem akarom már ezt tovább. Ott még az elején szerintem nem akarta hogy így legyen de a végén már őis így gondolta és úgy fejezte be hogy ha akarok valamit akkor keresem majd. Azóta nem beszéltünk, egyszer összefutottunk velük ismerősökkel és mondta hogy szarul van. Aztán kb 1 hónap múlva lett barátnője és azóta is együtt vannak és nekem megszakad a szívem, de nemtudom miért mert énis azt éreztem már hogy nem működik meg így semmi értelme. De egyre többet gondolok rá és hiányzik. Úgy vagyok vele hogy majd elmúlik de belülről szenvedek. Mit tegyek?
2019. jan. 9. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nincs teendőd. Kár siratni egy rossz kapcsolatot.
2019. jan. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért hiányzik, neked, mert a barátnőjéban magadat látod, és hogy a lánnyal milyen boldog. Ha nem működött akkor kár erőltetned, szerintem egy törődő fiú hiányzik neked.


Próbálj meg tovább lépni, a hobbiaiddal foglalkozni, amit szeretsz, nézz meg egy jó filmet. Semmiképpen se vonulj vissza, engedd, hogy a szerelem ismét rád találjon.

2019. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen kb csak arra tudok gondolni hogy vele vajon milyen boldog, meg rakják ki a képeket stb..
2019. jan. 10. 13:08
 4/4 A kérdező kommentje:
És az a baj hogy ilyenkor teljesen magamba zárkózok és semmihez és senkihez nincs kedvem, azt meg el se tudom képzelni hogy jönne valaki az életembe
2019. jan. 10. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!