Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyomorék lettem?

Figyelt kérdés
Hosszabb kapcsolatban élek és teljesen elhagytam magam, nincs kedvem semmihez, nem törödök magammal annyit mint régen, folyton nézem a marhaságokat a tévében, nincs kedvem sehová menni, mindentöl félek, ideges vagyok. Párom egy nagyon társasági, vidám ember, erös karakter. Velem viszont nem tudom mi lett, nem csodálkoznék ha megcsalna, mert már a szexhez sincs kedvem. Fejben tudom, hogy változnom kéne, de mintha nem lenne eröm :( mivel kezdjem a változást, hogy újra oda legyen értem és mentsem a kapcsolatunkat? Írhattok bármilyen tippet, nagyon hálás leszek.

2019. jan. 9. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem ez ilyen "egyértelmű" dolog. Nem tudom jobban megfogalmazni, kezdj el törődni magaddal. A legnagyobb baj az, hogy be vagy punnyadva. Járj el többet, akár csak sétálni, vagy nézelődni. Vegyél pár új ruhát, kezdj el edzegetni, menj el fodrászhoz ilyesmi. Vigyél egy kis izgalmat az életedbe. Ha megszűnik a punnyadás akkor sokkal könnyebben fog jönni minden magától. Nézd meg, hogy mik azok a dolgok magaddal kapcsolatban amiket elhanyagoltál, és kezdj el ezeken dolgozni. Csak erőt kell venni magadon egy kicsit. Megszoktad ezt az állapotot, azért érzed, hogy nincs erőd. A sport sokat segíthet ezen.
2019. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Menj el egy alap kivizsgálásra,hátha vmi betegség áll a háttérben. Ha nincs így,akkor próbálj kimozdulni,hátha csak az első lépés nehéz. Meg lehet szokni ezt a tespedést. Bár az nem jó ha már a szexhez sincs kedved. Lehet,hogy egy séta,mozi,beszélgetés újra visszahozná a romantikát is.
2019. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bár nagyon kevés dolgot írtál le, de ez alapján az első, ami beugrott, h a párod esetleg narcisztikus. Azok mellett szokták így érezni magukat a partnerek.
2019. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Rockarc ***** válasza:
81%

Nehez dolog ez. Gondolj bele, ha abaratod egy buli utan ugy jonne haza, hogy megismerkedett valakivel, es holnaptol elkoltozik. Az igazi kerdes, hogy azutan mit tennel, hogy magad es masok szamara ismet vonzova valj. Ha megvan, akkor allj is neki ezekenek, amig ra nem megy a kapcsolatod. Hidd el, utana mindez sokkal nehezebb lenne.


Egy sport mindenkeppen jo lenne, mondjuk most teli aporopo, sieles. Iratkozzatok be egy siiskolaba, annak ugyis vege max marciusban. Tehat fix idore szolna, egyutt jarnatok oda, megis mozgas is lenne meg kozos program is. Ha bevallt, akkor johet egy nyari program, bringa, uszoda stb. Mindenkeppen vond bele a baratodat is, ketten jobban huzzatok egymast.


42F

2019. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon jó. Pillanatra belegondoltam mit tennék, ha valaki lenne a közelében, biztos elkezdeném összekapni magam. Mindig erre fogok gondolni és megpróbálok változtatni.
2019. jan. 9. 21:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Nő vagy Férfi vagy?
2019. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
26N
2019. jan. 9. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy 26 évesen a letargiádból,érdektelenségedból,passzivitásodból megoldás ha motivációként arra gondolsz,hogy a párodnak majd valaki más lesz. Ez magadtól eddig nem jutott eszedbe? Kézenfekvő pedig.
2019. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!