Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy felnőtt férfitől ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt férfitől ez nem gyerekes, önző viselkedés?

Figyelt kérdés
Amit szedek fogamzásgátlót nincs jó hatással rám, ha a következő vérvétel sem mutat jót akkor abba kell hagynom a gyógyszert. Nos a párom mondta, hogy majd megtalálom a nekem megfelelőt, mire én mondtam neki, hogy nem fogom tönkre tenni magam azzal, hogy próbálgatok több félét, plusz eleve olyat kaptam amiben kevés hormon van és ez is rövid időn belül rosszat tett akkor nem tudom más fajta milyen hatással lesz rám. Na erre azt mondta akkor nem szexelünk ha nem szedek gyógyszert. Nagyot csalódtam benne! Ezt nem vártam tőle!
2019. jan. 9. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
De az. Nekem is vannak igényeim, de fontosabb a partnerem egészsége. F
2019. jan. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja és mondtam neki, hogy akár úgy is tönkre tehet a fogamzásgátló, hogy éveket kell várni, hogy gyerekünk legyen, erre pedig az volt a válasza, hogy az miért baj? Legalább lehet.

Ez nagyon rosszul esett, mert rögtön az jutott eszembe, hogyha mondjuk olyan lenne, hogy már tök rég szeretnék babát és nem jön össze akkor őt nem érdekelné és lesz.rná, hogy rossz állapotban vagyok.

2019. jan. 9. 22:15
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Egy bunk.. oval élsz max üriteni kellesz,dobd ki a frászba ezt meddőként mondom,exem simán leselejtezett,na az is repült,mert az eléjén elmondtam h meddő vagyok,de persze kelett egy fix punci mig jobbat keresett és nem kelett védekeznie se.. Jobban jársz egyedül mint egy véglénnyel.
2019. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Igazi bunkó. Valóban csak üríteni kellesz neki. Aki annyira nem hajlandó a te egészségedért, hogy gumit húzzon arra nem tudok mit mondani. Soha nem tudnám végig nézni, ahogy a párom tönkreteszi magát ilyenekkel.
2019. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

#6-os, olvasd el újra a kiírást. Együtt voltak már, amikor kiderült, hogy nem jó neki a hormonális fogamzásgátlás.

Egyébként igazad van, tényleg elég önző a kérdező. Nem értem én se, miért nem akar benyelni egy jó kis mélyvénás trombózist a párja nyafogása miatt...érdekesek tudtok néha lenni, felnőtt férfi létetekre. (Tisztelet a kivételnek)

Kérdező!

Mindenképpen hagyd abba a gyógyszert! Pharmatexet se javaslok védekezésre, mert az ugyebár elég durva kémiai cucc. Inkább óvszer, vagy hormonmentes spirál (nem szült nőknek is létezik már). Amennyiben viszont tényleg nem tágít a párod, mutasd meg az ajtót.

2019. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
#22.34 Ismered a mondást a bagolyról és a verébről? Kérdező nem azt írta, hogy a hormonális fogamzásátlással lenne gondja, hanem ezt: "Amit szedek fogamzásgátlót nincs jó hatással rám..."
2019. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is volt ilyen pasim, én simán megmondtam, hogy ott az ajtó, halkan csukja be maga után. Aki szerint dö.göljek meg, de akkor se húz gumit, azzal nekem soha többé nincs kedvem szexelni.

Érdekes, a férjem elsőre megértette, talán ezért is ő lett az. Ez nem jelenti azt, hogy egész életünkben csak gumival lehet, csupán annyit, hogy hormonális fogamzásgátló nem jöhet szóba. Mindig megtaláltuk a számunkra megfelelőt.

2019. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
Látom, kiszedettétek a válaszom. mgamba néztem, és belátom, igazatok van. Mindig a férfi a hibás. Elnézést kérek mindenkitől!
2019. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 Pedig a kérdező pont azt írta körül, hogy a hormonális fogamzásgátlóval van baja: "plusz eleve olyat kaptam amiben kevés hormon van és ez is rövid időn belül rosszat tett akkor nem tudom más fajta milyen hatással lesz rám." Mivel a többi fogamzásgátló tablettába vagy ugyanennyi vagy több hormon van, így kijelenthető, hogy a horminális fogamzásgátlás nem vált be.


Kérdező, szerintem ennek a kapcsolatnak nincs semmi értelme. Aki vígan elnézi, hogy te csendben gyilkolod magad a gyógyszerekkel, csak hogy neki kényelmesebb legyen megdugni téged, az egyértelműen nem való párkapcsolatra.

2019. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba a foggatlot. Gyartsnak ferfiaknak valot. Akkor szedje o a hormont! Ha nem akarja,rugd ki azonnal.
2019. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!