Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy felnőtt férfitől ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt férfitől ez nem gyerekes, önző viselkedés?

Figyelt kérdés
Amit szedek fogamzásgátlót nincs jó hatással rám, ha a következő vérvétel sem mutat jót akkor abba kell hagynom a gyógyszert. Nos a párom mondta, hogy majd megtalálom a nekem megfelelőt, mire én mondtam neki, hogy nem fogom tönkre tenni magam azzal, hogy próbálgatok több félét, plusz eleve olyat kaptam amiben kevés hormon van és ez is rövid időn belül rosszat tett akkor nem tudom más fajta milyen hatással lesz rám. Na erre azt mondta akkor nem szexelünk ha nem szedek gyógyszert. Nagyot csalódtam benne! Ezt nem vártam tőle!
2019. jan. 9. 22:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazi önző pö.cs...

Vannak ilyenek jópáran.

2019. jan. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
Nézd, egy felnőtt nő egy ilyen válaszra minimum átértékeli a kapcsolatát és nem a GYK-ra rohan kérdést kiírni. Megerősítésre van szükséged? Mihez? Ha itt most 100-an leírják, hogy "persze, az a természetes, hogy a nő gyógyszert szed akkor is ha tönkremegy a szervezete" akkor elfogadod és beszedsz valami mást? Miért kell lemenni kutyába, miért van az, hogy egy ilyen válasznál nem minimum megroppan a kapcsolat, hanem van pár nap mosolyszünet, aztán mindegy megy tovább? Ez az igazi kérdés, nem az, hogy a barátod egy önző barom-e, mert az, efelől nincs kétség.
2019. jan. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!