Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van az, hogy beszélgetek lányokkal, ismerkedünk, elvagyunk aztán egyszer csak kopp?

Figyelt kérdés
Mostanában többször megesett, hogy fb-n, vagy társkeresőn megismerkedtem lányokkal (19től 27 évig) volt, hogy már a találkozást beszéltük, volt időpont is fixálva aztán egyszer csak vagy nem írt vissza, vagy le lettem tiltva. Még ha nem lett volna téma, vagy már nem a való életbeli találkozást tervezgetnénk, akkor nagyjából megérteném, hogy lelép szó nélkül. De amikor már napokig, vagy 2-3 hétig beszélgetünk, akkor egy kicsit nem bunkóság ez így? Ti szoktatok ilyet csinálni? Ha igen akkor miért? Nem lenne egyszerűbb leírni, hogy mi a probléma, mintsem,hogy azon agyaljak mit rontottam el? Bennem van e a hiba?

2019. jan. 9. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Mert pasikkal ismerkedsz, akik nőnek adják ki magukat.
2019. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Válaszolok helyettük, mert ők nem fognak. Azért csináljuk, mert csak szórakozunk veled.
2019. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És mit terveztél az első találkozásra? Randit vagy hogy egyből ugorjanak az ágyadba? Mert nekem az utóbbit szokták felajánlani társkeresőn, és ilyenkor szakad meg a beszélgetés. Mondjuk azért annyit írok, hogy bocsi, de nem. Természetesen 2-3 hét beszélgetés után is vége lehet az ismerkedésnek, ha én ezt megírom, a férfit meg más nem érdekli, rám igazából nem kíváncsi, csak gyorsan kéne egy luk. Megértem, hogy a férfiakat a szex motiválja, na de azért előbb ismerjük már meg egymást személyesen. Ha ezt nem értik, akkor nincs miről tovább dumálni, de ők se szokták akarni. Gondolom, mennek a többi csajra, hátha valamelyik előbb beadja a derekát. 27/N
2019. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1es az lehetséges én is gondoltam már erre, de hogy mi értelme van azt nem tudom.

3as természetesen randit. Ha gáz, ha nem sosem kezdtem úgy ismerkedni, hogy egy éjszakásra hajtsak. Más kérdés, hogy alakult már úgy, de mindig komoly kapcsolatra törekedek, más kérdés, hogy van, amikor csak kaland lesz belőle. De még soha életemben nem ajánlottam fel, hogy egyből ágyba jöjjön a lány, mindig a hölgyel kezdeményezték ezt. Azért is nem is tudom, hogy mi lenne a fenti kérdésemre a válasz.

2019. jan. 9. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
22.38 El kellene olvasni a kérdést. Kérdező nem írta, hogy "lukat" keres. Azt írja, hogy napokig, esetleg hetekig jól elbeszélget a nővel, de amikor találkozni akar, az szó nélkül eltűnik.
2019. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elolvastam, nyugi. Igen, velem is jól elbeszélgetnek, mégis kiderül, hogy lukat keresnek. Ha a kérdező valóban normális randit akar, és nem kamuzik, akkor valószínű olyan lányokra, nőkre hajt, akikre még száz más férfi, aztán nem őt választják.
2019. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Mert rengeteg férfival ismerkednek egyszerre. És ha közülük nem te vagy a legjobb, akkor csak idő kérdése, mikor ejtenek. Te csak egy vagy a sok közül, mindig is az leszel.
2019. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokat elárul, hogy olyan nőkkel ismerkedett, akik maguk hajtottak az egyéjszakásra. Persze, sok ilyen van manapság, de ugyanennyi, aki nem, mégis az előbbiekbe botlott :)
2019. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-5 levelvaltas utan minimum kerj talalkozast mondjuk egy kavezoba. Olyan hosszan ertelmetlen levelezni.
2019. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!