Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 év korkülönbség sok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év korkülönbség sok? Lesznek belőle gondok? (ha most nem is, később. )

Figyelt kérdés

Szilveszterkor koncerten egy pasi felismert...egyszer ő hozott haza Pestről (oszkar). Oda jött hozzám, meghívott egy itallal. Nekem nem jött be, de gondoltam ne legyen átlagos szilveszter, így belementem.

Végül feljöttünk hozzám...


Miután elment elkezdtünk facebook-on beszélgetni napi szinten...elején számomra csak szórakozás volt a dolog.

Viszont 1 hét után azt érzem egyre jobban tetszik...megnevet...stb.

Pedig érzelmet nem kéne belevinni, hiszen 12 évvel idősebb. Azt hiszem nemet meg nem tudnék mondani, hiába mondja az ész, hogy mégis legyen "nem".


2019. jan. 9. 22:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Én 29 vagyok...
2019. jan. 9. 22:33
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondok abból lesznek, hogy te csak szórakozol vele.
2019. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megbeszéltünk, hogy most csak szex lesz...mivel ez gyors lett volna számomra, ha máris több lesz. (hiszen nem is ismerem)


Nem szórakozok vele. Egyenlőre ő se szeretne többet. Csak felkerült bennem a kérdés...mi lesz, ha mégis komolyabbra fordul a dolog.

2019. jan. 9. 22:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl gyors lett volna, ha nem csak szex? Azt hiszem öreg vagyok én már, szerintem pont a szex lehet a túl gyors, ha nem ismered a másikat. Mindegy, öregember mód kikapcs.

Hosszútávon, attól függ mit akartok. Ha gyereket is, abból lehet gond (mondjuk öt év múlva lesz gyereketek, akkor ő már nyugdíjas lesz a gyerek ballagásán, ha megéli). Ha nem, akkor max keresel mást, mikor meghal. (A nők átlagosan tovább élnek, 12 évvel idősebb, várhatóan lesz vagy 15 éved nélküle.)

Engem nem zavar, azt meg neked kell tudnod, hogy vállalod-e ezeket, plusz a folytonos beszólásokat (lesznek, főleg olyan 10 év múlva, mikor ő 50 fölött lesz, te meg még 40 sem).

Nem azt mondom, hogy nem működhet, de jóval nehezebb, mint egy hasonló korúval.

2019. jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Megbeszéltük,hogy csak szex lesz."De hát benned már 1 hét után fejlődik a de odáig vagyok érzés.


"Nekem nem jött be, de gondoltam ne legyen átlagos szilveszter, így belementem."

Ez sem lett nagyon átgondolva,persze nincs ezzel baj,mindenkivel megesik.


Szerintem önmagában nem lenne gond ez a korkülömbség,de az esetedben igen,az alapján,ahogy írtál,és gondolkodsz.Meg aztán mert lehet a pasi se gondolkodolja veled komolyban.

2019. jan. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Köztünk 11 év van, 10 éve vagyunk boldog házasok, ugyanúgy gobdolkoztunk mindig is a gyerekekről, a leendő házunkról, minden lényeges dologról. Szóval a korotok nem akadálya semminek.


Az értékrendeddel már vannak problémák, ha a szex nem egy kapcsolat, hanem a buli része, de ez már más kérdés.

2019. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Írással azért van gondom, mert agyhártyagyulladásom volt csecsemőkoromban...


Értékrend meg mindenkinek más...régen én is azt tartottam helyesnek, hogy előbb kapcsolat aztán szerelmes szex legyen..

Hát megváltoztam...lehet 3 év egyedüllét játszik benne, de lehet az amit átéltem az életben...ma már inkább azt mondom át szeretnék élni ezt-azt is (persze felelősséggel)


Mindenki másképp gondolkozik erről, ami nem is baj.

De kérdés nem is erről szólt.

2019. jan. 10. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Hagyd őt békén! Fiatal nő vagy, kaphatsz hozzád korban is illő srácot. Most ő 43 éves, 7 év múlva 50 lesz, akkor fogod majd szarul érezni magad hogy kivel álltál össze, ha esetleg ez tartósabb viszony lenne. Neki kiváló vagy korban, élni is fog a lehetőséggel! Ne legyél buta, a fiatalságod ne pazarold rá.
2019. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs ennyi korkülönbséggel
2019. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!