Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkezni luxus dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezni luxus dolog?

Figyelt kérdés
Üdv. Egy ideje azon töprengem, hogy gyakorlatilag ha valaki a párjával szeretkezik, az luxusnak számít. Elgondolkozom néha, hogy az hatalmas kiváltság, hogy hazaérsz, minőségi időt töltesz a kedveseddel, vagy csak szimplán beszélgettek vagy bármit csináltok, és utána pedig szex. Nem tudom miért gondolom ezt, hogy ez akkora kiváltság, de belül ezt érzem. Szerintetek teljesen megkergültem? 1 éve nincs senkim, nem is akartam, mert nem éreztem magam stabilnak. Nem tudtam volna időt szánni egy másik emberre. Ti mit gondoltok erről az egészről? Válaszokat köszönöm.
2019. jan. 11. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Sokat vagy egyedül.Túl sokat.
2019. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen, az, de dugni nem :D
2019. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom luxus dolognak egy normális párkapcsolatban. Bár lehet az sem jó hozzáállás, hogy természetesnek veszem, hogy a szeretkezés meg a minőségi, mély beszélgetések jelen vannak a kapcsolatban. Mert valamilyen szinten elvárássá alakul. De inkább legyen ilyen elvárás mint hogy beérjem kevesebbel.
2019. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem ez az alap. Minőségi idő, jó beszélgetés és lezarni egy irgalmatlanul szenvedélyes szerelmeskedéssel. 31F
2019. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem akar párkapcsolatot, mert az macerás és időt kell rá szánni, annak luxus. Aki törődő párkapcsolatban él, annak természetes.
2019. jan. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#1: van, hogy napokig nem tudok egy jót beszélni senkivel sem, nincs rá lehetőségem.


egyébként van erre egy sanda gyanúm, hogy sok esetben az emberek azért ennyire befordultak, meg pesszimisták és itt-ott depressziósak, mert a magánéletükben ezek nincsenek meg. nem lehet szerintem annyira a pénzre fogni. nyilván van lenyomata annak is. de visszatérve, sokszor szerintem mindegy mit is csinál az ember, ha otthon jó társasága van.:) persze ezt kicsit átvitt értelemben kell olvasni.

2019. jan. 11. 15:29
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem olyan helyen lakok, ahol meg tudom ezt oldani, reggel 8-tól este 8-ig folyamatosan talpon vagyok, a hétvégéken tanulni próbálok. Ebbe most nem akarok belevonni senkit, mert úgy érzem, nincs elég energiám és időm, hogy egészséges kapcsolatot kialakítsak és ápoljak. De ha rosszul gondolkozom, akkor javíts ki. Köszönöm.
2019. jan. 11. 15:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Sokan csak hézagtöltők,meg pusztán azért vannak együtt mert olcsó a lakás két embernek.. Naná h csak néha dugnak egy fost.. :)
2019. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Luxust nem látok benne, inkább természetes dolog.
2019. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Értem én,arra céloztam,hogy ezt már annyira túlgondoltad,hogy az luxus.De komolyan.Mozdulj ki akár csak sétálni,és csendesítsd le az agyad zakatolását.
2019. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!