Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkezni luxus dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezni luxus dolog?

Figyelt kérdés
Üdv. Egy ideje azon töprengem, hogy gyakorlatilag ha valaki a párjával szeretkezik, az luxusnak számít. Elgondolkozom néha, hogy az hatalmas kiváltság, hogy hazaérsz, minőségi időt töltesz a kedveseddel, vagy csak szimplán beszélgettek vagy bármit csináltok, és utána pedig szex. Nem tudom miért gondolom ezt, hogy ez akkora kiváltság, de belül ezt érzem. Szerintetek teljesen megkergültem? 1 éve nincs senkim, nem is akartam, mert nem éreztem magam stabilnak. Nem tudtam volna időt szánni egy másik emberre. Ti mit gondoltok erről az egészről? Válaszokat köszönöm.
2019. jan. 11. 15:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%

Pár éve nem értettem volna veled egyet.


Volt egy nagyon hosszú, sok éves párkapcsolatom, benne program, beszélgetés, és igen, szex. Mi ebben az extra?


Aztán hirtelen véget ért. És hirtelen jött 3 olyan év, mikor, nem volt kihez szolnom, mikor egyedül voltam minden téren.


Nem voltak depressziós, élveztem a hobbim, utaztam, sportoltam, stb. De piszok rossz volt egyedül, és nagyon hiányzott az intimitás (a futó, egy éjszakás az egyszerűen nem ugyanaz).


És menet közben rengeteg emberrel találkoztam, akik nem 1-2-3 éve voltak egyedül, hanem 6-8, vagy még több.


Igen, azóta azt hiszem igazad van, hatalmas luxus és szerencse, ha van valaki aki testileg és lelkileg is partnered. És igen, ha nincs szerencséd, akkor akkor ebből a luxusból (ahogy a világ többi luxus dolgából) lehet, hogy nagyon kevéssé, vagy szélsőséges esetben egyáltalán nem részesül valaki.

2019. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, elég nagy luxus.

Főleg az olyanokat nem értem meg, akiknek van párjuk, elméletileg minden adott a boldogsághoz, mégsem jó nekik semmi.

2019. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Nem tudok ki pontozgat le mindenkit, ment a zöld kéz mindenkinek!
2019. jan. 11. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!