Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A férjem barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A férjem barátja egyre furcsább. Többi lent.

Figyelt kérdés
A férjem barátja furcsán viselkedik. Ha találkozunk bármilyen alkalom miatt, ahol ott van a felesége és az én férjem, rámtapad, folyamatosan velem foglalkozik állandóan a közelemben van, fáraszt a poénjaival. Minden alkalmat kihasznál, hogy segítsen, hozzámérjen. Felhívja a férjemet és rólam beszél. Hogy lehet az ilyen típust leállítani, hogy ne bántsak meg senkit?

2019. jan. 13. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Istenem, elmondom neked mi történt: a férjed megk*rta az ő feleségét, és most te következel.
2019. jan. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Jó nő vagy?
2019. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem úgy,hogy megkéred fejezze he,nincs igényed a tapizásáta,az idétlen poénjaira,kellemetlen a közelsége.Aki ennyire ragad a másikra,ott azzal nem kell foglalkozni,hogy megbántod.Ő az aki nem méri,vagy nem érdekli hol a határ.Nehogy már Te érezd rosszul magad.
2019. jan. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as köszönöm a hasznos választ.
2019. jan. 13. 10:25
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Szívesen!
2019. jan. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Még annyit,hogyha megmondod,akkor ne hagyd,hogy jöjjön a mosolygós szánalmas kifogásaival,mint aki nem tudja miről beszélsz.A ne szívd mellre,ő ilyen típusú válaszokkal.Mert ezzel csak vissza akarja dobni a labdát.
2019. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen volt már rá példa, hogy rászóltam, hogy foglalkozzon a feleségével. Erre az volt a válasz, hogy foglalkozom én vele eleget, meg amúgy sem féltékeny.
2019. jan. 13. 10:52
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne az legyen a szempont, h kit bantasz meg es kit nem, hanem hogy mi a te es a parod erdeke. O se foglalkozik vele, hogy te feszengsz. Ilyen emberrel egyszeruen nem lehet tapintatosan banni, ne is torekedj ra.
2019. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Foglalkozzon a feleségével annyit,hogy Rád már semmi ideje ne maradjon.
2019. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyeneket az elején le kell állítani. Velem is előfordult, hogy nyomultak. Az elején megpróbál az ember nem bunkó lenni, ha csak flörtöl a pasi. Én sohasem mentem bele ezekbe a flörtölésekbe, és nem mai csirke vagyok. Tapizásnál nálam pofonnal kezdődik, és ez lehet közeli barát vagy távoli, nem számít, ha ott van ezer ember, az sem érdekel. Ez alap, hogy senkit nem engedtem/engedek magamhoz közel.

Nem egyszer kikezdtek velem nős pasik is. Az egyiknek a sípcsontjába rúgtam, pedig bármilyen hihetetlen, de nem vagyok erőszakos típus, csak megvédem magam az ilyenektöl.

Volt olyan aki folyamatosan nyomult, telefonálgatott, mindenféle ürüggyet talált. Mivel jóval idősebb volt és régi ismerős, nem akartam dúrva lenni. Egyszer csak vettem a bátorságot és megfenyegettem, ha továbbra is hivogat és nem hagy békén felhívom a feleségét és elmondom, hogy zaklat. Soha többet nem hívott.

Így kell ezt csinálni mindenkivel!

2019. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!